xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Taşıt Kredisi Haberleri / Akbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

Akbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

Araba alırken tasarruf edebilmeniz için bazı ipuçlarına vakıf olmanız gerekir. Örneğin ayırdığınız aylık araba taksit tutarının yanı sıra bazı gider kalemlerini de hesap etmenizi öneririz.  Sadece tam olarak karşılayabileceğiniz aracı almanız ilerde hayallerinizin aracını almak için ilk fırsat olabilir.  Şimdi 60 ay vade farklı 100.000 Türk lirası taşıt kredisi fırsatı sunan Akbank danışmanı ile görüşme zamanıdır.

birevim-tasarruf-reklam

Vergilerden, dosya masraflarına tüm hesaplamanızı yaptıktan sonra ayaklarınızı yerden kesecek otomobile sahip olabilirsiniz.

Mart sonu itibarı ile 60 ay vadeli 100.000 Türk lirasına kadar taşıt kredisi sunan Akbank taşıt kredisi faiz oranı %0,99 ve maliyet oranı ise sadece %1,02’dir.  Küçük taksitler ile kısa sürede aracınıza kavuşabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Desteği  

Son günlerde tüm dünyayı etkileyen korona virüsü sağlığımızın yanı sıra ekonomi üzerinde de büyük risk gibi görünüyor.  Bu muhtemelen küresel bir çaba gerektirebilecek olan korona virüs krizinin büyük ekonomik serpintisini dengelemek için araçlar bulmak için uğraşıyor.

AB komisyon başkanı Ursula von der Leyen 16 Mart Pazartesi günü yaptığı açıklamada, “Bu küresel sağlık krizinin ekonomilerimiz üzerinde ciddi bir etkisi var. Ekonomilerimizi kararlılıkla desteklemenin zamanı geldi, ekonominin daha da ilerlemesi için ne gerekiyorsa yatırım yapmaya odaklanmamız gerekiyor.”dedi.

Ülkemizde de hükümetimizin adımları benzer bir şekilde ilerlemektedir. İşler gerektiğinde telefon konferansı ile devam ederken Akbank gibi sektörünün devi bankalarda avantajlı kredi çeşitleri ile durumu fırsata çevirmenize destek veriyor. Bu kredileden biri de yıllardır hayalini kurduğunuz araca küçük taksitler ile ulaşmanızı sağlayabilir.  Akbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı ile yıllardır ertelediğiniz otomobilinize kavuşabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Almak İçin Nelere İhtiyacınız Var?

Eğer 18 yaşını doldurduysanız ve düzenli belgelenebilir bir geliriniz varsa Akbank taşıt kredisine hemen başvurabilirsiniz.

Akbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları

  • Nüfus Cüzdanı
  • İkamet Belgesi veya fatura
  • Araç Ruhsat Fotokopisi
  • Gelir Belgesi

Elbette internet üzerinde yer alan aracı kurumları kullanarak TC numaranız ile ön başvuruda bulunabilirsiniz.  Yanıt size SMS olarak gelecektir.  Ayrıca Akbank web sitesi yâda çağrı merkezi de sizi destekleyecektir.

birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Özellikle günümüzde küçük bir gereksinimimizi gerçekleştireceğimiz zaman ihtiyacını duyduğumuz araçlar çoğu aile için zorunlu ihtiyaçlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir