Anadolu Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

birevim faizsiz kredi

Anadolu Bank taşıt kredisi ihtiyaç sahibi müşterilerine araç almalarında yardımcı olmak için finansman sunuyor. Sunulan finansman belirli şartlar çerçevesinde başvuru yapan herkese veriliyor. Ancak bundan önce alınacak kredinin hesabının yapılması, faiz oranlarının karşılaştırılması gerekiyor. Bu sayede size uygun olan krediyi tercih edip etmediğinizi anlamak kolay olacaktır.

Banka sunmuş olduğu taşıt kredisini maksimum 48 aya kadar vade seçeneği ile veriyor. Yaşı 18’i dolduran tüm müşteriler rahatlıkla bankanın herhangi bir şubesine giderek başvurularını yapma şansına sahip olabilirler. Bu konuda işlemler genellikle bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

Anadolu Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

Anadolu Banak taşıt kredisi çekmeden önce sunulan faiz oranları ve bankanın almış olduğu ekstra ücretler hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Kredi faiz oranı yüksek olan bazı bankalar müşterilerinden ekstra olarak farklı bir ödeme talep etmemektedir. Bu gibi detayları göz önüne alarak kredi hesaplaması yapılması gerekmektedir.

100 bin TL’lik taşıt kredisi hakkında tablo üzerinden gerekli bilgiye ulaşmak mümkündür. Bu kredi farklı vade seçenekleriyle bankanın sunmuş olduğu faiz oranlarına göre hesaplanmıştır. Sizlerde bu oranlar ile kredi çektiğinizde karşınıza çıkacak hesaplamaların bir örneğini burada inceleme şansına sahip olabilirsiniz. Uzun vadeli ve kısa vadeli seçenekler arasında ki farkı bu şekilde görebilirsiniz.

VadeEn İyi Faiz OranıYıllık Maliyet OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
12 Ay2,30%40,05%9.903 TL119.354 TL
24 Ay2,30%39,42%5.753 TL138.595 TL
36 Ay2,40%41,17%4.499 TL162.475 TL
48 Ay2,40%41,05%3.871 TL186.308 TL

Anadolu Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Anadolu Bank müşterilerine vade uzunluğuna göre değişen faiz oranlarıyla kredi imkanı sunmaktadır. 3 ay ile 36 ay arasında kredi talebinde bulunan müşterilerine %2,45 faiz oranı üzerinden finansman sunuyorlar. Maksimum 48 ay kredi veren bankadan 36 ile 48 aylık vadelerle taşıt kredisi başvurusunda bulunmak isteyen tüm müşterilere sunulan faiz oranı %2,52 olarak veriliyor.

Bu faiz oranları diğer bankalar ile karşılaştırılarak sizin için en uygun taşıt kredisinin hangi bankada olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca vergiler, sigortalar ve farklı maliyetleri de hesaplamaya dahil etmemeyi ihmal etmemelisiniz. Çünkü bunlar toplam maliyetinin ne kadar olduğunu görmenize yardım edecektir.

Anadolu Bank Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

Anadolu Bank farklı bankalarda olduğu gibi müşterilerinden başvurularında belirli şartları sağlamalarını ve istenilen evrakları hazırlamalarını istemektedir. Bu şartlar ve evrakların neler olduğunu maddeler halinde sizlerle paylaşarak anlatmaya çalışacağız.

  • Nüfuz cüzdanının aslı ve fokotobisi
  • İş koluna göre gelir belgesi
  • Sıfır araç alanlardan proforma faturası
  • İkinci el araç için ruhsat belgesi
  • Gerekli görülmesi halinde kefil
  • Son üç aya ait ikametgah belgesi
  • Alınacak aracın üzerine rehin konulması
  • Krediyi çeken insanın hayat sigortası yaptırması

Bu evrakları ve detayları sağlayabilecek olan herkes bankaya başvuru formunu doldurarak iletişime geçebilir. Bu konuda hızlı ve verimli bir şekilde çalışma yapılarak sizlere en hızlı şekilde geri dönüş sağlanacaktır.

birevim

Leave a Comment

19 + five =