Anadolu Yakası Konut Projeleri

birevim faizsiz kredi

İstanbul Anadolu Yakasında bulunan bazı konut projelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Anadolu Yakası konut projelerini uygun fiyat ve kampanyalarından yararlanın.

Plusera City

İstanbul’un gelişen ve en çok tercih edilen ilçelerinden biri olan Maltepe’de kurulmuş bir emlak projesidir Plusera City. E-5 karayolu hattı üzerine inşa edilmiş konut projesi hem konumu hem de içeriği sebebiyle parlayan bir yerdir. Toplamda içerisinde 8 blok olan yapıda 397 konut sayısı vardır. Her bir blok ise 9 katlı olup içeriğinde çok zengin yaşam alanları vardır. Spor alanları ve sosyal tesis gibi özelliklere bizzat önem veren emlak projesi Anadolu Yakası’ndan ev almak isteyenler için kesinlikle çok fazla özelliklere sahip bir projedir. İçerisinde 20 tane ticari ünite de bulundurur. Adalar manzarasına sahip olan yer 1+1, 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 şeklinde tasarlanmış daire tiplerine sahiptir. 67 metrekare ile 296 metrekare arasında genişliği değişen konut projesi Anadolu Yakası’nda merkezi olan yer Bağdat Caddesi, Maltepe Park, Anadolu Adalet Sarayına yakındır. Şu an satışta olan 1+1 ve 2+1 daireler 586.250 liradan 1.143.000 lira arasında satışları sunuluyor.

Ayrıntılı bilgi için Maltepe Şube’nin 0212 622 14 78 numaralı telefonunu arayabilir ya da Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. 447/E – 449/39 B Blok Maltepe / İstanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Seba Hayat

Ümraniye’nin kentsel dönüşüm noktası olan yerde yükselen yerde Anadolu Yakası konut projeleri olma özelliğine sahip bir projedir. Metroya 500 metre mesafede olan Seba Hayat merkezi konumdadır. Toplamda 3 bloktan meydana gelen proje içerisinde 176 tane daire bulundurur. Dairlerin yanında ise 24 tane ticari ünite bulundurur. Projenin 2 bloğu 14 kattan meydana gelip bir tane bloğu ise 15 kattan meydana gelir. Seba Hayat dairelerini 3+1 tipinde projelenmiştir. İçerisinde şehrin göbeğinde sakin yaşam alanı fırsatı sunan proje birçok farklı sosyal alanları sunar. Çocuk parkı, saunası, fitness salonları bulunur. Aralık 2021’de teslim edilmesi planlanan konut projesi 890 bin liradan satış fiyatı bulunuyor.

Ayrıntılı bilgi için Ümraniye Şubesi 0216 989 11 01 numaralı telefonunu arayabilir ya da Atatürk Mah. Sütçü İmam Cad. No :41 Ümraniye / İstanbul adresini ziyaret edebilirsiniz.

Assun Hill

İstanbul’da Tuzla’da bulunan proje butik konseptli bir projedir. Yüzme havuzu, kamelyalar ve barbekü alanı, çocuk oyun alanı, fitness, kapalı otopark gibi çeşitli alanları bulunan Assun Hill size sosyal yaşam alanı sunuyor. Özel mimariye sahip Assun Hill konut projeleri içerisinde parlıyor. 2+1 ve 3+1 daireleri bulunan proje 123 metrekareden başlayıp 164 metrekare genişliğine kadar çıkıyor. 2+1 daire fiyatları 297 bin liradan, 3+1 daire fiyatları ise 397 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Ayrıntılı bilgi için Birveim Pendik şubesi 0216 379 23 53 numaralı telefonu arayabilir ya da Doğu Mah. 23 Nisan Cad. NO:59/B (Türkiye Finans Pendik Şube Yanı) Pendik / İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz.

birevim

4 Comments

  • Anadolu yakasında son zamanlarda çok fazla konut projesi yapılmaya başlandı ve hepsi çok popüler oldu kısa sürede.

  • Anadolu yakasında çok güzel projeler yapılıyor kredi imkanlarının önü açılırsa bende düşünüyorum

  • Anadolu yakasındaki konut projeleri son zamanlarda gerçekten çok fazla yapılmaya başladı ve millet çatır çatır alıyor pandemide birikim yapan ev almaya başladı 🙂

  • Anadolu yakası konut projelerinde son zamanlarda aşırı bir artış var ve çok güzel mimarilerle yapıyorlar 🙂

Leave a Comment

2 + seventeen =