Ankara Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Günümüzde Ankara’da ev fiyatları oldukça yükselmiş durumdadır. Bu pahalılık içerisinde ev sahibi olmak ise oldukça zordur. Peşin para ile ev alabilmek çok mümkün olmadığı gibi banka kredisi ile ev almak güzel oldukça tehlikeli olmaktadır. Bu yüzden pek çok kişi alternatif seçenekler araştırmaktadır. Birevim tasarruf programları ile Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı doğuyor.

Kredisiz Ev Almak Mümkün müdür?

Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı araştırıyorsanız önünüzde tek seçenek var. Bir seçenek ise Birevim tasarruf programları olarak karşımıza çıkıyor. Birevim tasarruf programları Kredi çekmenize gerek kalmadan taksitle ev sahibi olabilmenize olanak sağlıyor. Böylece bankaların yüksek faizli kredilerini kullanmak zorunda kalmıyorsunuz.

Taksitle Ev Nasıl Alınır?

Taksitle ev almak için Birevim firmasının tasarruf programlarından yararlanmalısınız. Aksi halde bankaların yüksek faiz oranları ile başınız derde girecektir. Tasarruf programları taksitle kolay bir şekilde ev sahibi olabilmenizi sağlar. Böylece bankaların yüksek faiz oranlarından ve ağır şartlarından uzak durmuş olursunuz.

Tasarruf Programı Nedir?

Tasarruf programı Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sağlayan bir programdır. Tasarruf programı içerisinde yüksek faizlere yer yoktur. Size faizsiz ve taksitle ev alma imkânı sunar. Tasarruf programı ile peşinatsız ev alabilirsiniz. Peşinat verip vermemek size kalmış bir tercihtir. Dilerseniz peşinat ödeyerek borcunuzun daha erken bitmesini sağlayabilirsiniz.

Tasarruf programı hemen hemen her bütçeden kişinin ev sahibi olabilmesini sağlayan bir programdır. Çünkü evin parasını taksit taksit ödeme imkânı sağlar. Bu taksitler oldukça cüzi miktarlarda olabilir. Taksitlerin miktarını sizin isteğiniz ve seçtiğiniz evin fiyatı belirler.

Peşinat Vermek Avantajlı mıdır?

Tasarruf programı ile Ankara kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sizlere peşinatlı ve peşinatsız olmak üzere iki seçenek sunuyor. Peşinat ödeyip ödememek tamamen sizin tercihinize kalıyor. Peşinat ödemeyi tercih ederseniz ev borcunuz daha erken bitiyor. Peşinat ödememeyi tercih ederseniz ise sadece taksitle ev sahibi olabiliyorsunuz. Dilerseniz Birevim ile sizde peşinatsız ev sahibi olabilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

Tasarruf programı ile ev sahibi olmak için sadece kira öder gibi taksit ödemeniz yeterli oluyor. Öncelikle sizlerle bir sözleşme imzalıyoruz. Dilerseniz borcunuzun daha erken bitmesi için bir ön ödeme yapabilirsiniz. Dilerseniz hiçbir ön ödeme yapmadan sadece taksitle ev sahibi olabilirsiniz. Birevim ile her şey mümkün!

Sözleşmeniz imzalanıp taksit ödemeye başladıktan sonra sıra evinizi seçmeye geliyor. Evinizi seçtikten sonra Birevim sizin yerinize evin fiyatını karşılıyor. Böylece taksitle ve faizsiz ev sahibi olmuş oluyorsunuz.

Birevim ile ev sahibi olmak için istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz internet sitemiz üzerinde ana sayfada yer alan iletişim formunu doldurabilirsiniz. Daha sonra sizi geri arayarak detaylı bilgi vereceğiz. Haydi, ev sahibi olmak için daha fazla beklemeyin!

 

birevim

Leave a Comment

nine + eleven =