Araç Kredisi Kaç Yaşa Kadar Verilir?

birevim faizsiz kredi

Araç Kredisi alanı artık günümüz bütün bankalarında farklı biçimlerde veya şekillerde yer almakta ve kişilerin kredi yöntemi ile bir araç sahibi olması sağlanmaktadır. Bankalar birçok işlemlerde olduğu gibi Araç kredisinde de kredi yöntemlerini farklı biçimlerde ve şekillerde müşterilere sunmakta ve müşterilerin kendilerine en uygun olanını seçmelerini sağlamaktadır. Kısa zamanda gelen yeni düzenleme ile bankaların özellikle 10 15 yaşa kadar araç kredi fırsatı sunması sağlandı ve bu şekilde bireyleri bir araç sahibi olmasına teşvik edildi. Peki, bu düzenlemeyi uygulamaya koyan bankalar hangileri yani 10 – 15 Yaşa veren Bankalar, ne gibi isteklerde bulunuyor ve bu durum nasıl işliyor.

İLK OLARAK ODEABANK

Türkiye’nin özel bankalarından bir tanesi olan bu banka Araç kredisini, 10 15 yaşa kadar indirmiş durumda ve bu şekilde herkesin araç sahibi olmasını sağlamaktadır. Ama sizlerin bu yaşta kredi alabilmeniz için banka sizlere birkaç şart koşmaktadır ve bu şartlardan kısaca şöyle bahsedebiliriz; ilk olarak sizlere kefil olacak ve destekleyecek bir teminat aranmaktadır yani güvenilir bir tanıdığınız, bu kişinin size yakın olması gerekmemektedir fakat bu araç kredisi için kefil olması gerekmektedir. Sizlerde ancak bu şekilde araç kredisi alabilir ve aracınıza sahip olabilirsiniz, bu yüzden özellikle bu istenen teminatı gerçekleştirdikten sonra araç kredisi alabilme fırsatını %70 oranında artmaktadır.

ING BANK

10 – 15 Yaşa Veren Bankalar, arasında bir diğer banka olarak da ING Bank, yer almaktadır. Kısa zamanda ülke piyasamıza giriş yapan bu banka sizlerin dilerseniz 10 15 yaşında bir araç sahibi olmanızı sağlamak amacıyla kredi fırsatı sunmakta ve bu şekilde sizlere güzel bir hizmet sunmaktadır. Bu yüzden eğer bu yaşlarda iseniz ve kredi alarak kısa zamanda araç sahibi olmak istiyorsanız uğramanız gereken bankalardan bir tanesi olarak sizlere önerebiliriz çünkü gerçekten oldukça kaliteli bir bankadır. Ama özel bir banka olması nedeni ile sizlerden birkaç teminat durumu talep etmektedir ve sizlerin de bu teminatları gerçekleştirmeleri gerekmektedir, araç kredisini alabilmeniz için.

QNB FİNANSBANK

Daha yeni bir düzenleme ile artık dileyen müşterileri olursa ve yaş problemleri yaşıyorlarsa, onlara da kredi fırsatını sunabileceğini söyleyen Finansbank, araç kredisi için yeni bir tercih olmaktadır. Araç Kredisi için 10 – 15 Yaşa Veren Bankalar, arasında yer alan Finansbank sizlere bu konuda oldukça fazla bir şekilde yardımcı oluyor ve resmi olarak reşit olmayan bir yaşta yer almanıza rağmen sizlere iyi bir kolaylık sağlıyor. Bankanın sizlerden istediği şeyleri gerçekleştirdiğiniz takdirde 10 15 yaş aralığında olmanıza rağmen araç kredisi alabilir ve hemen bir araç sahibi olabilirsiniz. Sizlerden istedikleri şeyleri öğrenebilmek için bankanın kendi özel sitesini kullanarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

3 × 3 =