Aktif Bank A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’nin özel sermayeli yatırım bankalarından en büyüğü olan Aktif Bank’ın sürdürülür büyüme stratejilerinin dayandığı en temel özellik verimlilik ve etkinliktir. Aktif Bank sektörde hizmetlerini şubeleşerek değil de alternatif dağıtım kanalları ile sunmayı benimsemiştir. Bu doğrultuda sekiz olan şube sayısı son üç senedir değişmemiştir. Bu şubelerde de ağırlıklı olarak bire bir iletişime ihtiyaç duyulan; yatırım bankacılığı, kurumsal bankacılık ve özel bankacılık alanlarında hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Bireysel bankacılık gibi büyük dağıtım ağı gerektiren hizmetlerde sektörde bulunan diğer dağıtım teşkilatları ile işbirliği içerisindedir.

Aktif Bank’ın müşterilerine sunduğu hizmetler arasında kurumsal bankacılık, yatırım bankacılığı ve perakende bankacılık bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kart ürünlerinden kiosk çözümlerine, para transferinden sigortacılığa geniş yelpaze ürünleriyle müşterilerine hizmet vermektedir.

2006 yılından beri yeniden yapılanma kapsamında 113 kat büyümüş ve 2015 yılı sonunda 24. sıraya yükseltmiştir. Yatırımcılarının ihtiyaçları doğrultusunda yatırım ürünleri tasarlayan Aktif Bank bu ürünlerin kullanılmasına öncelik vermektedir.

Aktif Bank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

three × three =