xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Bankalar / Alternatifbank A.Ş.

Alternatifbank A.Ş.

1991 yılında bankacılık sektöründe yerini alan Alternatifbank bireysel, ticari ve kurumsal bankacılık hizmetleriyle müşterilerine hizmet vermektedir. Katar’ın önde gelen bankalarından biri olan The Commercial Bank’ın 2013 yılında Alternatifbank’a ortak olmasıyla dünya çapında da ilerleme kaydeden Alternatifbank müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda beklentileri karşılamaktadır.

birevim-tasarruf-reklam

Uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu olan Fitch Ratings ve Moody’s’in yaptığı değerlendirme sonucu Alternatifbank, Türkiye’nin en yüksek kredi notuna sahip banka oldu. Ana hissedar olan The Commercial Bank’ın güçlü sermayesi ile Anadolu Grubu’nun Türkiye’deki köklü uzmanlığının katkılarıyla da sektörde güç kazandı.

Alternatifbank müşteriler, hissedarlar ve çalışanların beklentileri doğrultusunda dünya standartlarında en hızlı ve etkin çözümleri sunarak alanında tercih edilen ilk banka olmayı hedeflemektedir.

Alternatifbank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Katılım Bankaları Hangileridir?

Katılım bankaları, genel olarak mevduat ve faizsiz kredi kazancı üzerinden kurulmuş bir sistem özelliğine sahiptir. ‘’Katılım bankası’’ kar aynı zamanda zarar katkıları üzerinden vurgulanmakta, faiz …

Devamını Oku »

Bankadaki Paramı Kimler Görebilir?

Bankadaki paramı kimler görebilir; Online bankacılık üzerinden artık birçok insan bankadaki parasının kimlerin görebileceğini sorgulamaktadır. Banka hesaplarının gizliliği ve müşteri bilgilerinin gizli tutulması esas alınarak, …

Devamını Oku »