Arap Türk Bankası A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Bankacılık sektöründe 30 yılı aşkın süredir Arap Türk Bankası olarak başlayan serüven A&T BANK olarak devam ediyor. Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika genelinde bulunan güçlü hissedarlar sayesinde bankacılık hizmetlerinde uzmanlaşmış ilk bankadır.

A&T BANK müşteri ayrımı yapmaksızın büyük bütçeli holdingler, finansman arayışında olan orta ölçekli şirketler veya bireysel bankacılık hizmeti kullanmak isteyen müşterilerle çalışmaktadır. Her geçen gün farklı müşteri gruplarına daha kapsamlı hizmet sunmaya devam etmektedir. Müşterilerin ihtiyaçlarına hızlı ve etkin çözümler üretmek için ürün yelpazesini arttırmaktadır.

A&T BANK’ın en büyük ortağı aktif değeri 18 milyar doları aşan Libyan Foreign Bank’ı Türkiye’nin en büyük iki bankası; İş Bankası ve Ziraat Bankası izlemektedir.

130’u uluslararası 33’ü yerli olmak üzere toplam 35 ülkeye yayılmış muhabir ağıyla Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgelerinde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çalışanların verimliliğini artırmak için adil bir performans yönetimi sistemi kullanmaktadır. Sunmuş olduğu tüm faaliyetlerde müşteri memnunniyetinden ödün vermemektedir.

Arap Türk Bankası Konut Kredi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

15 − 10 =