Citibank A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Citibank, bankacılık sektöründe 200 yıldır 100’den fazla ülkede faaliyetlerini sürdürmektedir. 1975 yılında kurumsal bankacılık hizmetleriyle Türkiye’deki faaliyetlerine başlamıştır. Fakat 1975 yılından önce de Türkiye’deki birçok kalkınma projesinin finansmanında görev almıştır. Citibank şube statüsündeki hizmetlerine 1981 yılında başlamıştır.

Menkul kıymet saklama hizmetleri, hazine ürünleri, kurumsal ve ticari müşterilere krediler gibi ticari bankacılık hizmetlerine 1998 yılında başlamıştır. Kurumsal ve ticari bankacılık müşterilerini önemseyen Citibank; şubeler, CitiDirect Online internet bankacılığı ve CitiService telefon bankacılığı olmak üzere üç kanaldan hizmet vermektedir. Sahip olduğu köklü geçmişi sayesinde müşterilerine hızlı, etkin ve yaratıcı hizmet sunmaktadır. 160 ülkede milyonlarca insan arasında köprü görevi gören Citibank, deneyimli kadrosuyla müşterilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Toplumsal kalkınmaya destek kapsamında bireylere ihtiyaç duydukları bilgi ve becerilerin kazandırılması için sosyal destekli projelerde yer almaktadır.

Citibank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

three × 2 =