Türkiye Garanti Bankası A.Ş.

birevim-tasarruf-reklam

Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası konumundaki Türkiye Garanti Bankası 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Bankacılık sektörünün; kurumsal, ticari, KOBİ, bireysel ve yatırım bankacılığı gibi tüm alanlarında faaliyet göstermektedir.

Yurt dışında 9, yurt içinde 967 şube, 4686 ATM ve 20 bin çalışanı ile yaklaşık 14,4 milyona ulaşan müşterisine hizmet sunmaktadır. Mobil, internet ve sosyal bankacılık gibi çok kanallı dağıtım ağıyla hizmetlerini kesintisiz sürdürmektedir.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacak ürün ve hizmetleri sürekli iyileştirmeyi, onlara karşı şeffaf, anlaşılır ve güvenilir olmayı hedeflemektedir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Garanti Bankası kaliteden ödün vermemeyi ilke haline getirmiştir.

Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi ve son teknolojik ürünleri ile onların hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor.

Çalışanları, hissedarları ve müşterileriyle uzun süreli çalışmayı hedefleyen Garanti Bankası, sürdürülebilir bankacılık anlayışını toplumsal yatırım programları ile güçlendiriyor.

Türkiye Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

3 × 1 =