Vakıfbank

birevim-tasarruf-reklam

VakıfBank, vakıf kaynaklarını en iyi şekilde kullanarak ekonomik kalkınmaya destek sağlamak amacıyla 1954 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden beri çağdaş bankacılık yöntem ve teknikleri sayesinde Türkiye’nin ekonomik gelişmesine katkı sağlamaktadır. Bölgesinin en çok tercih edilen bankası olma yolunda ilerleyen Vakıfbank, vakıf kültüründen aldığı güçle mevcut olan varlık ve değerlerini etkin şekilde kullanarak hissedarlarına, müşterilerine ve çalışanlarına kattığı değeri arttırmayı hedeflemektedir.

VakıfBank bireysel ve özel bankacılık alanlarının yanı sıra kurumsal, ticari, KOBİ ve tarım bankacılığında da ürün ve hizmet sunmaktadır. Çağın gerektirdiği yüksek teknolojilerle finansal ürünleri müşterilerine sunarken finansal kiralama ve factoring hizmetlerine de yer vermektedir.

VakıfBank’ın ülke geneline yayılan 900’ün üzerinde şubesi bulunmaktadır. 2011 yılında yenilenen kurumsal kimlikle köklü değişiklik dönemine girmiştir. Müşteri odaklı bankacılık felsefesini benimsemiştir.

Kurulduğu günden beri çalışmalarını ülke ekonomisinin büyümesi, gelişimi ve dünya ekonomisiyle bütünleşmesine katkıda bulunmak amacıyla sürdüren VakıfBank, bugün Türk bankacılığında köklü bir geleneğin ve deneyimin simgesi olmuştur.

Vakıfbank Konut Kredisi Faiz Oranları İçin Tıklayınız.

birevim-tasarruf-reklam

Leave a Comment

12 + 6 =