Birevim Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

birevim faizsiz kredi

Birevim genel merkez ve şubeleri ile ülkemizde ki tüm vatandaşlara ev, arsa ve gayrimenkul alma imkanı sunuyor. Sadece katılım payı ödeyerek ev almak, faiz ödemesinden kurtulmak isteyenler için önemli bir fırsat olarak veriliyor. Bu konuda gerekli bilgilere sahip olmak için genel merkez, şube bilgilerini ve şirketin genel çalışma saatlerini görebilirsiniz.

Birevim Şubeleri

Birevim şubeleri ülkemizin çok farklı noktalarına yayılmış durumda diyebiliriz. Tüm illerimizi kapsamıyor olsa da 100’ün üzerinde farklı şubesi ile insanların çok rahatça ulaşıp, iletişime geçebileceği ve anlaşma sağlayacağı alanlarda hizmet veriyor.

Ankara, İstanbul, Gaziantep, İzmir, Antalya, Samsun ve birçok şehirde birden fazla şubesi ile hizmet sağlamaktadır. Birevim şube bilgileri için şirkete ait web adresine giriş yapmalı ve oradan ister harita üzerinden işaretleyerek isterseniz de uzun bir listeyi tek tek kontrol ederek detayları öğrenebilirsiniz. Bu konuda sizlere her türlü imkan verilecektir.

Birevim şube konusunda sorun yaşamak istemeyenler isterlerse 444 23 53 numarasını arayabilir veya internet şube hizmetini rahatça kullanabilirler. Bu konuda genel bir şekilde yararlanabilecek detaylar ile firma başvuran herkese yardımcı olmaktadır.

Birevim şube bilgileri sistem üzerinden detaylı bir şekilde veriliyor. Harita üzerinde konumu işaretlenen, telefon numaraları ve açık adres bilgileri verilen şubeler hakkında daha fazla detaylı bilgi sahibi olmanızda mümkün kılınıyor.

Birevim Çalışma Saatleri

Birevim çalışma saatleri sizlerin en yüksek şekilde verim alabilmeniz için ona uygun olarak hazırlanıyor. Hafta içi ve hafta sonu olarak ikiye ayrılan çalışma saatlerinde amacına uygun olarak hazırlanan bir çalışma imkanı sizlere veriliyor.

Hafta içi ve cumartesi günleri sabah 09:00’da hizmet verilmeye başlanıp saat 19:00’a kadar devam ediyor. Pazar günleri açılış saati 10:00 olurken, kapanış saatiyse 19:30 olarak belirlenmiş diyebiliriz. Tabi bu çalışma saatleri şubeler için geçerli olmaktadır. Müşteri hizmetleri numarası üzerinden aramalar veya internet şube kullanımları için kesintisiz bir hizmet sunulmaktadır. Kısaca şirkete istediğiniz zaman ulaşmak ve genel bir bilgi sahibi olma imkanı sizlere veriliyor.

Birevim Genel Müdürlük

Birevim genel müdürlük hizmetini İstanbul üzerinden vermektedir. Büyük bir firma olmasından dolayı birçok şehrimizde şubesi olmasına rağmen ana merkezi İstanbul, Ataşehir’de yer almaktadır.

Genel müdürlük açık adres bilgileri Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Yolu Cad. No:2/A Ataşehir/İstanbul’dur. Buraya giderek tüm operasyonun gerçekleştiği noktayı rahatça görmeniz ve şirketle alakalı olarak içinizde bulunan soru işaretlerini tamamen ortadan kaldırmanız mümkün olmaktadır.

İstanbuş’un Anadolu Yakasında bulunan genel merkez dışında birçok noktada bulunan şubelere de giderek daha birçok detay hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ev veya arsa almak için düzenlenen kampanyalar, ödeme seçenekleri ve hangi tercihler ile bunları yapabileceğiniz hakkında sizlere çok sayıda bilgi verilmektedir.

birevim

Leave a Comment

1 × 3 =