Burgan Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

birevim faizsiz kredi

Burgan Bank taşıt kredisi sağlamış olduğu finansmanlar arasında taşıt kredisini de müşterilerine sunuyor. 0 km taşıt kredisi veya ikinci el taşıt kredisi için bankaya başvuru da bulunabilirsiniz. İki türlü kredide TL olarak veriliyor ve sabit faizli olarak müşterilerine sunuluyor.

Araç faturası 100 bin TL’nin üzerinde olursa kredi %50 olarak verilecektir. 100 bin TL’nin altında olan faturalarda %70’lik kısmı kredilendirilmektedir. Başvurunuzu yaparken bu basit gibi duran detayı görmenizde fayda var. Çünkü arta kalan parayı kendi cebinizden sağlamanız gerekiyor. Bu konuda banka şubelerine giderek gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Hesaplama

Burgan Bank müşterilerine sunduğu krediyi almadan önce hesaplamasını yaparak doğru şekilde başvurunun olması gerekiyor. Aylık maliyet oranı veya yıllık maliyet oranını hesaplamak doğru olacaktır. 100 bin TL kredi için başvuru yapanlar için aşağıda ki tablo üzerinden gerekli bilgiler sunulmaktadır.

Bu kredi miktarını 60 aya kadar vadeli olarak sunulmaktadır. En az vade seçeneğini ve farklı vade seçeneklerine göre hesaplama oranlarını aşağıda ki tablo üzerinden incelemek mümkündür. Bu konuda uzun vadeli kredi çekenler yüksek maliyet rakamları ile karşılaşacaklar ancak uygun taksit imkanları ile ödemelerini kolaylıkla yapacaklardır. Kısa vadeli kredi çekimlerinde aylık taksit tutarı çok yüksek olmaktadır. Bu konuda ödeme gücünüze göre tercihinizi yapmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank sunduğu taşıt kredisi için farklı faiz oranları ile piyasa da hizmet vermeye çalışıyor. 0 km’ye sahip olan araçlar için 60 aya kadar tüm krediler için %2,55 faiz oranı sunuluyor. Ancak vade uzadığında bazı maliyetler yükseldiği için toplam tutara etkisi daha azla oluyor.

İkinci el araç için krediye başvuru da bulunacaklar 60 aylık vade seçenekleri için faiz oranı %2,59’luk kredi sunulmaktadır. Bu farkın nedeni olarak banka tarafından net bir açıklama yapılmazken amaçlanan ikinci el araçların daha riskli olduğunu düşünmelerinden kaynaklandığı olabilir.

Burgan Bank Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

Burgan Bank’a taşıt kredisi almak için başvuru formunu doldurmak isteyenler için başvuru şartları konusunda gerekli bilgiye sahip olmaları gerekecektir. Bu konuda dikkatli hareket etmek gerekiyor. Çünkü bu şartları sağlamazsanız başvurunuz büyük ihtimal olumsuz sonuçlanacaktır. Şimdi banka tarafından istenilen evrakları ve belirli şartlar hakkında bilgileri paylaşmaya çalışalım.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Başvuru Formu
  • 0 km ve İkinci el araçlar için istenilen belgeler
  • Son üç aya ait herhangi bir fatura
  • Araç üzerine rehin konulmasına imkan veriliyor olması gerekmektedir
  • Kasko sigortası yapılmalıdır.

Bu belgelerin yanı sıra unutulmaması gereken en önemli detayları almak için bankanın herhangi bir şubesiyle iletişime geçmek gerektiğini unutmamanız gerekiyor. Faiz oranları ve maliyetler hakkında bilgiye ulaşmak mümkündür.

birevim

Leave a Comment

5 × three =