Çözüm Tasarruf, Finans Dünyasına Yeni Bir Soluk

birevim faizsiz kredi

Yeni nesil finans sistemini hayata geçiren Çözüm Tasarruf, 50 milyon TL’lik sermaye ve 29 şubesi ile tüketicinin hizmetine sunuldu. Finansman modelleri ile her türlü ihtiyaca çözüm getirmek amacı ile kurulan Çözüm Tasarruf, kişiye özel planlamaları ile dikkat çekiyor. Teknolojik altyapısı ve yeni nesil finansman modelleri ile uygun ödeme koşulları sunan model, finans dünyasına yeni bir soluk getirdi.

Ülkemizde ilk uygulaması 1867 yılında yapılan ‘Memleket Sandıkları’ndan ilham alan Çözüm Tasarruf, yeni nesil finansal çözümler sunarak, kişilerin her türlü ihtiyaçları için uygun planlamalar oluşturuyor. 7 bölgeye yayılan sistem, 154 yıl önce ülkemizde var olan tasarruf kültürünü yeniden hayata geçiriyor. Toplumun her kesiminden kişiye, ihtiyaca yönelik finans modelleri sunduklarını belirten Çözüm Tasarruf Genel Müdürü Veysel Mert, amaçlarının alışılmış tasarruf yöntemlerine farklı bir bakış açısı getirmek olduğun belirtiyor. Hiçbir ek maliyet getirmeyen sistem, hızlı ve güvenli bir şekilde tüketicilerin hedeflerine ulaşmayı hedefliyor.

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

2019 yılının Ekim ayında kurulan Çözüm Tasarruf A.Ş., ev sahibi olmak isteyenler için konut tasarruf finansmanı, araç sahibi olmak isteyenler için taşıt tasarruf finansmanı ya da gayrimenkul inşa etmek için arsa tasarruf finansmanı paketleri ile ihtiyaçları en hızlı ve güvenilir şekilde karşılamayı hedefliyor.

Tasarruf Finans Sektörünün düzenlenmesini, gelişimini ve büyümesini hedefleyen Çözüm Tasarruf bu topraklarda yüzyıllardır sosyal yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan dayanışma kültürü ile tasarruf olgusunu bir araya getirerek yeni bir finansal model ortaya koymaktadır. Bu sayede yurtiçinde dağınık olarak gerçekleşen bireysel tasarrufları kurumsal yapılar maharetiyle yoğunlaştırılmış finansal güç haline dönüştürmek mümkündür. Çözüm Tasarruf’un üstlendiği misyon hem ülkemizin tasarruf açığını gidermek konusunda hem de bozulan cari işlemler dengesinin sağlanabilmesi adına olumlu katkılar yapmayı böylelikle ekonomimizin dış tasarruflara bağımlı hale gelmesine engel olmayı amaçlamaktadır.

Sıra Tespitli Tasarruf Planı

Çözüm Tasarruf’un sunduğu ‘Sıra Tespitli Tasarruf Planı’ sayesinde aylık tasarruf tutarına göre belirlenen tasarruf programındaki herkes sıra tespitinden yararlanabiliyor. Serbest Tasarruf Planı ile de kişiler kendi ödeme planlarını oluşturabiliyorlar.

Tasarrufun gücüne inanan Çözüm Tasarruf, 29 şubesi, 200’ün üzerinde çalışanı ile Türkiye’nin her yerine hizmet ulaştırıyor.

birevim

Leave a Comment

14 + four =