Denizbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Herhangi bir kişisel finans durumu gibi,  araba satın almak bir sayı oyunudur. Sonunda araba almak isteyen kişiler bir otomobilin depolama kapasitesi, performansı ve aylık ödemelerde ne kadar harcama yapmayı planladıkları hakkında bir fikirle bayiyi ziyaret ederler. Çıkan toplam bakiye bir arabaya sahip olmak için uzun vadede ne kadar paraya ihtiyacınız olacağının ipuçlarını verir. Ve bakiyeyi size sağlayacak olan bankaların taşıt kredisi ile ilgili avantajlarından birini de 60 ay vade ile Denizbank sunuyor.

Halk sağlığı yetkilileri, korona virüs salgınını bastırmak umuduyla yüz yüze temastan kaçınmayı ve mümkün olduğu kadar evde bir izole hayat sürülmesini öneriyor. . Bu adımlar tıbbi açıdan gerekli olabileceğinden, öngörülebilir gelecek için dış dünyadan uzaklaşmanın ekonomiye negatif bir etkisi de vardır.  Ekonominin büyük alanları durgunlaşıyor. Ve bu küresel bir salgın olduğu için, aynı şey neredeyse tüm dünyada gerçekleşiyor. Bu durum sadece sağlık konusunda değil ama aynı zamanda planladığınız hayallerinizi ertelemenin endişesine de yol açabiliyor.

İşte özetlemeye çalıştığımız son durumlarda devlet çağrısı ile kamu, özel ve devlet bankaları vatandaşı desteklemeye başladı.

Bu bankalardan biri olan Denizbank 60 ay vade ile 100.000 Türk lirası taşıt kredisi fırsatını sunuyor. %1,16 faiz oranı maliyet faizi ise %1,42’dir.

18 yaşını doldurduysanız, kredi notunuz düşük değilse ve gelirinizi beyan edebiliyorsanız Denizbank taşıt kredisi için hemen başvuru yapabilirsiniz.  Üstelik internet üzerinden evrak vermeden kısa sürede başvuru yaparak sonrasında evraklarınızı tamamlayabilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları Nelerdir?

Almak istediğiniz araca ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını biliyorsanız geriye mobil yâda bilgisayarınız üzerinden başvuru yapmanıza kalıyor.  Sonrasında Sms yâda farklı bir teknolojik iletişim aracı vasıtası ile bilgilendirilirsiniz.  Ve onay aldıysanız aşağıdaki evrakları tamamlamanız gereklidir.  İşte Denizbank Taşıt Kredisi Başvuru Evrakları;

 • Nüfus Cüzdanı
 • İkamet Belgesi veya fatura
 • Araç ruhsat fotokopisi
 • Gelir Belgesi ( Resmi onaylı yazılı belge)

Gelir belgesi her çalışan gurubu için farklılık gösterir; Memurlar maaş bordrosu verirken, özel sektör çalışanları ise maaş bordrosu ile şirket imza sirküleri, emekliler emekli aylık dökümü hazırlamalıdır.

Şirket ortaklarından daha fazla evrak talep edilmektedir.

 • Güncel vergi levhası,
 • Bilanço,
 • Gelir tablosu,
 • İmza sirküleri
 • Oda kayıt belgesi

Çiftçiler çiftçilik belgesi yanı sıra arazi tapu fotokopilerini hazırlamalıdır.

Gayrimenkul Kira Geliri Olanlardan ise Denizbank tapu belgesi ve ilgili kira kontratı fotokopilerini istemektedir.

birevim

6 Comments

 • Denizbank’ın güncel faiz oranları sık sık değişiyor, şu sıralar gerçi tüm bankaların değişiyor sanırım, güncel faizleri biraz fazla geldi bana

 • Denizbank şimdiye kadar hiç kullanmadığım bir bankaydı ancak faiz oranları gerçekten çok iyiymiş 🙂

 • Denizbank’ın taşıt kredisi faiz oranları bence gayet yerinde, bir çok banka bu faizin üstünde faiz belirliyorlar

Leave a Comment

18 − 14 =