xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Emekli Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Emekli Kredisi Veren Bankalar Hangileri?

Her tüketicinin olduğu gibi emeklilerin de kredi almaya ihtiyacı olmaktadır. Birçok bankanın emeklilere özel kredi kampanyaları bulunmaktadır. Emekli kredisi faiz oranlarının bankalar arasında değişkenlik gösterdiğini ifade etmeliyiz. Emekli maaşınızı aldığınız ve müşterisi olduğunuz bankadan kredi aldığınız takdirde daha uygun emekli kredisi faiz oranlarına sahip olabilirsiniz.

birevim-tasarruf-reklam

Almak istediğiniz emekli kredisi tutarı; güncel emekli maaşınıza göre belirlenmektedir. Dört bin TL emekli maaşı alıyorsanız aylık taksit ödeme tutarı en çok iki bin TL olacak şekilde düzenlenen bir emekli kredisini almanıza izin verileceğini ifade etmek gerekir. Buna ek olarak, emekli kredisi vade seçenekleri, genellikle 60 ayla sınırlı olmaktadır. İhtiyaç ve taşıt kredilerinde en çok 60 ay vade imkanı bulunurken konut kredilerinde bu sürenin daha uzun olabileceğini ifade etmeliyiz.

Hangi Bankalar Emekli Kredisi Vermektedir?

Kamu, özel veya katılım bankası fark etmeksizin birçok bankanın emeklilere özel kredi kampanyalarının olduğunu ifade etmeliyiz. Emekliye kolay kredi veren bankalar arasında Aktifbank bulunmaktadır. Kolay kredi uygulaması sayesinde evrak veya kefile gerek olmadan emekli vatandaşların kredi kullanması mümkündür. Bunun dışında, Enpara ve Cepteteb’in de evraksız ve kefilsiz kredi kullandırttığını ifade etmeliyiz. Bu üç bankaya şubeye dahi gitmeden internet üzerinden başvuru yaparak kredinizin kısa sürede hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak,

  1. İş Bankası ve Garanti Bankası; en çok 100 bin TL tutarında olması şartıyla ve 60 ay vadeli olarak emekli kredisi sunmaktadır. İş Bankası’nda üç ayda bir ödeme seçeneğinin bulunduğunu da ifade etmeliyiz.
  2. Vakıfbank ise en çok 90 bin TL olmak koşuluyla ve 60 ay vadeli emekli kredisi kampanyası düzenlemektedir.
  3. Denizbank’ta en çok 55 bin TL tutarında ve 60 ay vadeli olacak şekilde emekli kredisi verilebilmektedir.
  4. Aktifbank, Halkbank, ING Bank ve Şekerbank’ta emekliye verilecek maksimum kredi tutarı; 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Vade süresi ise 60 aydır.
  5. Ziraat Bankası’ndan ise en çok 20 bin TL emekli kredisi alabilirsiniz. Yine 60 ay vade seçeneği bulunmaktadır.
birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kuveyt Türk Müşteri No Nasıl Öğrenilir?

Kuveyt Türk müşteri no nasıl öğrenilir; İnternet teknolojisinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde müşteri no öğrenmenin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir