Emekli Maaşını ING Bank Şubelerine Taşıyan Emeklilere Maaş Promosyonu

birevim faizsiz kredi

Emekliler için çok özel bir kampanya yapan ING BANK fırsat üstüne fırsat sunuyor. 0.79 faizle ihtiyaç kredisi desteği sunan ING Bank ihtiyaç kredisi kampanyası ile Temmuz ayı itibarı ile sizleri fırsatı değerlendirmeye çağırıyor.

Emekliler kampanyayı değerlendirdiklerinde 2.250 türk lirasına varan emekli maaş promosyonunun yanı sıra aylık % 0,79 faiz oranı ve 60 aya varan vade seçenekleri ile kredi imkanı da sunuluyor.

Emeklilere özel aylık 0.79 faizle kredi kullanma fırsatı.

Eğer nakite sıkıştıysanız işte size fırsat! Şubeye dahi gitmeden dilerseniz ING mobil yâda ING Internet siteleri üzerinden 0.79 faizle kredi kullanma imkânına sahipsiniz. Üstelik emeklilere özel bu kampanya da eğer emekli aylığınızı ING Banka taşırsanız 2.250 türk lirasına varan emekli maaş promosyonuna da sahip olabilirsiniz.  Emeklilere hayatı kolaylaştırmak niyeti ile yola çıkan banka 750 türk lirası nakit promosyon veriyor. 3 yıl için ek 1800 türk lirası ve harcama yapılan her ay için 50 türk lirası nakit promosyon hediye ediyor. Bu hesaplama ile toplamda 2.550 türk lirasına varan promosyon alma imkanına sahip oluyor.

Kampanyadan faydalanmak isteyen emekliler maaş taşıma işlemlerini e-devlet üzerinden evlerinden çıkmadan gerçekleştirebiliyorlar.  Eğer şubeden başvuru yapmak isterseniz TC kimlik numaranız yeterli oluyor.

Dev banka emekliler için harekete geçti! Emeklilere özel düşük faizli kredi.

Milyonlarca emekliyi çok yakından ilgilendiren haber ING Bank’tan geldi. Temmuz ayına büyük bir sürpriz kampanya ile başlayarak emeklilerin yüzünü güldürdü. 0.79 faiz oranı ile başlayan kampanya nakite sıkışan emeklilere rahat bir nefes aldıracak gibi görünüyor.

Pandemi salgını sonrası ekonomik hayatı canlandırmak adına devlet teşvikli birçok kampanya gerçekleşti.  Devlet bankaları ve ardından da özel bankalar vatandaşa destek ve ekonominin canlanması için birçok kampanya başlattı.

0.79 faiz oranı ile emeklilerin nakit ihtiyacını karşılayan ING Bank ilk etapta ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar için konut, taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdü. Ardından emekliler için çok özel bir kampanya başlattı.  Hem promosyonlu hem faiz indirimli bu kredi kampanyası emeklilerin bütçelerine katkı sağlıyor.

60 aya kadar vade imkânı ile 0.79 faiz oranlı kredi için ister internet ister mobil telefon bankacılığı ister birebir şube ziyareti ile başvurmak mümkün!

Bankanın emekli maaş müşterileri Destek Hesap avantajı ile maaş gününü beklemeden hesaplarına maaşları yatmamış olsa bile kullanabiliyor. Üstelik Türkiye’nin dört bir yanındaki ATM’leri kullanabiliyor.

Maaş taşımaya karar verdiyseniz e-devlet üzerinden yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu da aynı şekilde bankanın internet adresi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Anadolu Ajansı aracılığı ile duyurulan kampanya kısa sürede basında geniş yankı buldu. Detaylar için ING Bank 0850 222 0 600 hattan irtibata geçebilirsiniz.

birevim

6 Comments

  • ING Bank’ın bu sene ki promosyonu da baya yüksek, peki emekli maaşını şu an hali hazırda başka bankadan alan birisi taşımak istese bir sıkıntı olur mu?

    • Merhaba Hasan Bey,
      Eğer bulunduğunuz bankaya belli bir süreye kadar o bankada kalınacağı taahhüt verilmedi ise herhangi bir sıkıntı oluşmaz.

  • ING Bank bu tarz promosyonlarla büyük bir kitleyi kendine çekiyor aslında 🙂

  • Emekli maaşını taşımayı düşünenler için gerçekten güzel fırsat

  • ING Bank son zamanlarda emeklileri kendine bağlayabilecek bir çok kampanya yaptı ve başarılı oluyor bence

  • ING Bank emekliler için gerçekten çok güzel kampanyalar yapmaya başladı

Leave a Comment

five × 1 =