Eminevim Çalışanlarını Ödüllendirdi

birevim faizsiz kredi

Yüzbinlerce kişiyi ev ve araç sahibi yapan Eminevim, 2019 yılında başarılı performans gösteren çalışanlarını ödüllendirdi. Ülkemizde, ‘Faizsiz Elbirliği Sistemi’ ni kuran Eminevim, ilk kez gerçekleştirdiği ‘Emin Üstün Başarı Ödülleri Töreni’nde, 69 çalışanına ödül verdi.

2005 yılında kurulan Eminevim, ülkemizde 120’den fazla şube ve 2000’den fazla çalışanı ile sektörün en önemli kuruluşları arasında yer alıyor. Geliştirdiği modellerle faizsiz ev ve araç almak isteyenleri, uzun vadede ev ve araç sahibi yapan Eminevim, 29 yıllık köklü bir geçmişe sahip. Emin Grup bünyesinde faaliyet gösteren Eminevim, sektördeki liderliğini, tecrübesi ve güvenilirliğine borçlu olmanın yanı sıra çalışanlarına verdiği değerle de adından söz ettiriyor.

Şirketin kurucusu, merhum Emin Üstün adı ile ilk düzenlenen Emin Üstün Başarı Ödülleri, hakkında bilgi veren Sefa Üstün, “Her yıl kurucumuz merhum Emin Üstün’ün katılımıyla düzenlediğimiz başarı ödülleri törenimizi, ilk defa onsuz ancak ona duyduğumuz derin özlemle gerçekleştiriyoruz. Biz de, Türkiye’de faizsiz bir sektör kuran, yüz binlerce insana umut olan, başarıları ve kişiliği ile iş dünyasında kalıcı bir iz bırakan merhum Emin Üstün’ün adını, Emin Üstün Başarı Ödülleri Töreni ile uzun yıllar yaşatmak, başarı felsefesini anlatmak istiyoruz. Bu amaçla birincisini düzenlediğimiz ödül törenimizi geleneksel hale getirerek her yıl gerçekleştireceğiz. Emin Üstün, alınacak her ödülle onun izinden giden, başarı geleneğini sürdürecek çalışanlarımıza ilham olmaya devam edecek.” dedi.

Eminevim’de Çalışan Memnuniyeti İlk Sırada

Emin Üstün Başarı Ödülleri adı ile İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde, açılış konuşmasını yapan Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, şirket hedefleri ve müşteri memnuniyetlerinde fark yaratan, performansları başarılı bulunan 69 çalışana ödüllerini taktim etti. Sefa Üstün, kalıcı başarı için çalışan memnuniyetinin ön planda tutulduğunu dile getirdi. Üstün, şöyle konuştu: “29 yıldır faizsiz Elbirliği Sistemi ile ev ve araç pazarında hizmet veriyoruz.

Hızlı bir büyüme içinde olduğumuz son iki yılda şirket ihtiyaçları doğrultusunda çalışan sayımızı %120 artırdık. Bugün Türkiye’nin en fazla istihdam yapan şirketlerinden biri olarak iki bin kişilik dev bir aile haline geldik. 29 yılda imza attığımız büyük başarıları, nitelikli insan kaynağımızla gerçekleştirdik. Düzenlediğimiz törende de bu başarıyı ödüllendirdik, çünkü şirket kültürümüzde ve İK politikamızda başarıyı takdir etme, ödüllendirme, çalışanların mutluluğunu ve memnuniyetini önemseme var. İşte bu amaçla şirketimizin, başarıya verdiği önemin bir göstergesi olarak düzenlediğimiz başarı ödülleri törenimizle çalışanlarımızı onurlandırıyoruz.” dedi.

birevim

Leave a Comment

eight − five =