Eminevim, ‘Geleceğin Yöneticilerini’ Yetiştiriyor

birevim faizsiz kredi

Eminevim, ‘Geleceğin Yöneticileri’ ismi ile başlattığı eğitim projesi ilk mezunlarını verdi. Şirket, kısa bir süre önce başlattığı proje kapsamında, kendi bünyesinde değerlendirebilmek adına yönetici kadrosu için bir eğitim programı başlattı. Bu doğrultuda eğitim alan öğrenciler mezun oldu.

Eminevim, bir insan kaynakları projesi olarak hayata geçirdiği ‘Geleceğin Yöneticileri’ adı verilen eğitim programı kapsamında, ilk mezunlarına sertifikalarını verdi. Kendi bünyesinde, yönetici kadrosunda değerlendirmek için yapılan eğitimde, sektöre kazandırdığı yeni isimler yöneticilik konusunda eğitim aldılar.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi’nde düzenlenen törende sertifikalarını alan mezunlar, yöneticilik konusunda kapsamlı bir eğitimden geçtiler. Katılımcılar, aylar süren eğitimlerinde; liderlik, kişisel gelişim ve mesleki yetkinlikler bakımından çeşitli dersler aldılar. Değerlendirmelerin sonucunda, adaylar, yöneticilik konusunda eğitimlerini tamamladılar.

Şirketin yönetici ihtiyacını karşılamak amacı ile Sabahattin Zaim Üniversitesi ile ortaklaşa gerçekleştirilen projede 17 yönetici adayı, sertifikalarını aldılar. Yapılan törene Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, yönetim kurulu üyeleri ve İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi akademisyenleri katıldı.

Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, konu ile ilgili yaptığı açıklamada, insan kaynağına yapılan yatırımı çok önemsediklerini belirtti. Yönetim ve liderlik becerileri gelişmiş çalışanlara sahip olmanın günümüzün en büyük ihtiyacı olduğunu belirten Üstün, ‘Emin Grup olarak, bu doğrultuda ‘Geleceğin Yöneticileri’ programını hayata geçirdiklerini söyledi.

Yönetici İhtiyacımızı Kendi İçimizden Karşılayacağız

Emin Grup İcra Kurulu Başkanı Sefa Üstün, ‘Bu programla, bünyemizdeki önemli yetenekleri kazanarak, geleceğimizi emanet edeceğimiz yönetici adaylarımızı yetiştirerek, iş dünyasındaki rekabet gücünde fark oluşturmayı amaçladık. Uyguladığımız programla büyüme planlarımız doğrultusunda ihtiyaç duyulan yönetici ihtiyacını kendi içimizden karşılamanın yanı sıra bir yönetici havuzumuzun da oluşmasını sağladık. Bugün de ilk kez düzenlenen programımızın birincisini tamamlamış olduk ve başlattığımız programla kendi şirket bünyemizden 17 yönetici adayı kazandık.’ şeklinde konuştu.

birevim

Leave a Comment

1 × 2 =