xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Faizlerdeki düşüş otomotiv satışını artırdı

Faizlerdeki düşüş otomotiv satışını artırdı

ODD Genel Koordinatörü Hayri Erce, kredi faizlerinde yaşanan düşüşlerin araç satışlarına olumlu yönde yansıdığını söyledi.

birevim faizsiz kredi

Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) Genel Koordinatörü Hayri Erce, otomotiv sektörü ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kredi faiz oranlarında yaşanan düşüşlerin araç satışlarında olumlu yansımalara neden olduğunu belirten Hayri Erce, araç satışlarının üçte ikisinin ya da % 60’ının kredili satışlardan oluştuğunu kaydetti.

Kredi faizlerine karşı çok büyük hassasiyet bulunduğuna dikkat çeken Erce, “Faizler düştükçe satışlar tabi ivme kazanıyor ve daha iyi seviyeler oluşuyor. Faizlerin arttığı dönemlerde de negatif bir ilişki var ve satışlar düşüyor. Son dönemdeki bir miktar, küçük miktarlarda da olsa geri çekilmeler, sektörümüzü olumlu etkiliyor. Ekim ayında zaten bunun sonuçlarını gördük, kasım ve aralıkta da faiz oranlarındaki bu geri çekilmelerin satışlara olumlu etkilerini hep beraber yaşayacağız” yorumunda bulundu.

birevim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kroki Nedir?

Herkesin coğrafya derslerinden aşina olduğu bir terimdir. Mimarlık sektöründe sıklıkla kullanılır. Taslak veya ölçeksiz plan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

2 × one =

1xbet mobil