Anasayfa / Faizsiz Sistemler / Birikimevim

Birikimevim

Birikimevim ülkemizde faizsiz finansman olarak bilinen yöntemi müşterilerine sunarak uygun fiyatlar ile ev ve araba almasına imkan vermektedir. Geçmişi güçlü olan bir şirketin devamı olarak gayrimenkul sektöründe ki tüm bilgi birikimini müşterilerine sunuyor.

Farklı ev alma seçenekleri arasında kendi ekonomik durumunuza uygun olanı tercih edip, hiçbir bankaya gidip kredi başvurusu yapmadan veya faiz ödemeden bu hizmetten yararlanabilmeniz sağlanıyor. Sadece sizlerden istenen tek şey organizasyon ücretini ödemeniz olacaktır. Bu ücreti ödeyerek istediğiniz evi, rahat ödeme koşullarıyla güvenli bir şekilde almanız sizlere sağlanmaktadır.

Birikimevim Nedir?

Birikimevim müşterilerine “Hep Birlikte Geleceğimizi Biriktiriyoruz” mottosuyla hizmet veren bir kurumdur. Şirket sadece müşterilerine ev alma fırsatı sunmuyor. Aynı hizmeti arsa ve araç almak için isteyenlere de sunuyor. Şirketin yönetim kurulu başkanlığını Osman Telli yapmaktadır.

Ülkemizin birçok yerinde şubeleri bulunan firmayla iletişime geçmek, sunmuş oldukları ev alma seçeneklerini öğrenmek ve güvenilir yapıları ile ilgili bilgi almak kolaydır. İsteyenler 444 0 850 numarasını arayarak da şirket hakkında müşteri hizmetlerinden gerekli bilgiye ulaşabilirler. Şirket düzenli aralıklarla kampanyalar düzenlemektedir. Aynı zamanda sabit olarak farklı ev alam yöntemlerini müşterilerine sunmaktadır. Sizde bu yöntemlerden birisini tercih ederek hayalini kurmuş olduğunuz eve faizsiz ve kredisiz bir şekilde ulaşma şansını kullanabilirsiniz.

Birikimevim Ev Alma Seçenekleri

Birikimevim müşterilerine üç farklı ev alma çözümü sunuyor. Sabit sistem, erken teslimatlı sistem ve serbest sistem olarak bu seçenekler sunuluyor.

Sabit sistem içerisinde öncelikle alacağınız evin bedeli belirleniyor. Peşinat ödemeden, taksit sayılarını düzenli olarak belirlenip, ardından evi alacağınız tarih belirlenmektedir.

Erken teslimatlı sistem ile ödeme aralığınızı kendiniz belirleyerek, hızlı bir şekilde hayalini kurduğunuz ve ihtiyacınız olan eve ulaşmanız kolay olacaktır.

Serbest sistemde ödemeler sizler tarafından belirlenmektedir. Ödeme aralığınıza ve miktarınıza göre teslim edilecek olan evin tarihi belirlenmektedir. Üç seçenekte amaçlanan insanların kendilerini sıkıntıya sokmadan rahat bir şekilde ödeme yaparak ev almaları sağlanmaktadır.

Birikimevim Güvenilir mi?

Birikimevim ile iş yapacak olanlar ilk olarak şirketin güvenilir olup olmadığına bakacaktır. Güçlü sermaye yapısı, profesyonel hizmetleri ile karşılaşıp onları yakından tanıyarak güvenli olup olmadıklarına karar verecektir. Etrafınızda sorarak, bu firmayla iş yapan tanıdıklarınızın görüşünü alabilirsiniz. İnternette bazı sorunlar olmakla birlikte bunlara hızlı bir şekilde geri dönüş yaparak sorunları giderdikleri görülmektedir.

Birikimevim Organizasyon Ücreti

Birikimevim sistemi içerisinde size uygun olan evi almak ve istediğiniz arabayı almak için belirli bir oran ile hesaplanan organizasyon ücretini tercih etmeniz gerekiyor. Bu işlemi yapabilmek için sizden alınacak %5 ile %11 arasında ki oran alınacak evin bedeline ve taksit uzunluğuna göre değişecektir. Bu ücret firma tarafından peşin olarak tahsil edilmektedir.