Emin Otomotiv

birevim-tasarruf-reklam

İkinci el veya sıfır araç almak için artık çok farklı yollar kullanılıyor. Özellikle araç fiyatlarının tavan yaptığı günümüzde insanlar ikinci el araç alma konusunda veya sıfır araç almak için banka kredileri dışında yöntemler de deniyorlar. Taksitli araç almak veya tasarruf yöntemiyle araç almak bunlardan bazılarıdır.

Tasarruf yöntemiyle araç almak için en ilgi çekici tercih olmasının en büyük sebebi faiz, vade farkı ödenmemesidir. Emin Oto bu konuda başvuru yapan kişilere onların istedikleri ödeme koşulları ile araç sahibi olma imkanı sunuyor. Bu sayede ödeme yapmak, araç sahibi olmak maliyetli olmaktan çıkıyor ve daha keyifli bir hale geliyor.

Emin Oto Nedir?

Emin Oto yapısının temelleri 1991 yılına kadar dayanmaktadır. Eminevim çatısı altında hizmet veren bu şirket geçmişte ikinci el araç satımı yapan bir şirketin günümüzde devasa bir tasarruf şirketine dönüşmesiyle mümkün olmuştur. Bu yapı içerisinde ilk olarak sırayla otomobil sahibi olma imkanı insanlara sunulmuştur.

İnsanlar katıldıkları sistemde kendi bütçelerine göre araç sahibi olmayı başarmışlar ve bu yapı günümüze kadar hiç açılmadan devam etmiştir. Tarihler 2015’i gösterdiğinde şirketin 90 tane şubesi ve yaptığı 90 bin teslimat dikkat çekmeyi başarmıştır. Bu yapı sayesinde birçok insan vade farkı veya faiz ödemeden rahat ödeme koşulları ile araç sahibi olmayı başarmıştır.

Emin Oto Güvenilir mi?

Emin Oto sistemine dahil olmak isteyenlerin akıllarında bu yapının ve şirketin güvenilir olup olmadığı geliyor. 30 yılı aşkın bir süredir bu yapı içerisinde yer alan şirket günümüzde giderek daha popüler ve etkili bir hale gelmiştir. Bu yapının en büyük avantajı tüm işlemlerin sözleşme ile yapılması, satışı yapılan araçlara ipotek koyulması gibi detaylar geliyor.

Bunun yanında çekiliş sistemi noter huzurunda yapılarak insanların istediklerine ulaşma konusunda rahatça amaçları konusunda ilerlemelerine imkan tanımış oluyor. Bu yapı sayesinde güvenilir ve sağlam bir şekilde araç almak da mümkün oluyor. Firma bu konuda farklı seçenekler ile isteyen herkesin araç sahibi olmasına olanak sağlıyor.

Emin Oto Araç Alımı Nasıl Yapılıyor?

Emin Oto yapısı içerisinde 2022 yılına kadar 220 binden fazla insan araba veya ev sahibi olmuştur. 1500 çalışanı ile hizmet veren şirketten sizden araç almak istiyorsanız öncelikle başvurunuzu yapmanız gerekiyor. Web sitesi, müşteri hizmetleri numarası veya 122 şubeden herhangi bir tanesine giderek başvuru yapabilirsiniz.

Bu sistemde ilk olarak almak istediğiniz aracın limitini belirlemeniz gerekiyor. Sıfır veya ikinci el olması fark etmiyor. Önemli olan doğru tercihi yapmanız olacaktır. Sizde bu konuda en ilgi çekici yapıya dahil olabilirsiniz. Daha sonra çekiliş ile istediğiniz şekilde bu noktaya ulaşmış olacaksınız. Çekilişin ardından sırası gelen araç sahibi olacak ve bu yapıya göre ödemeye devam edebileceksiniz.

Emin Oto Araç Alım Yöntemleri

Emin Oto çatısı içerisinde birçok insan şimdiye kadar araba sahibi olmayı başardı. İsterseniz sizde bunlardan bir tanesi olabilirsiniz. Her türlü gelir grubuna dahil olan insanların ödeme şartlarına göre araç alma seçenekleri bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralamak doğru olacaktır.

Taksitli Araç Finansmanı

Emin Oto yapısı içerisinde en ilgi çekici ve mantıklı olan tercihlerin başında taksitli araç finansmanı geliyor. Bu finansman içerisine sizlerde dahil olmak istiyorsanız öncelikle bütçenizi belirlemeniz gerekiyor. Bunun ardından ödeme şartları sağlanıyor ve araç tesliminin ardından ödeme miktarı artış sağlanarak rahat bir şekilde araç almanız mümkün kılınıyor.

El Araç Satışı

Emin Oto yapısı içerisinde 2.El araç satışı da yapılıyor. Bu sistemde ödeme koşullarını yine sizler belirliyorsunuz. Öncelikle herhangi bir noktada satışta bulunan aracı bildiriyorsunuz. Sistem sizin adınıza bu aracın satışını alarak size satışını yapıyor. Ödeme koşullarına uyarak sizde yeni bir ikinci el araç sahibi olabiliyorsunuz.

Sıfır Kilometre Araçlar

Son dönemde piyasada çok az bulunan sıfır kilometre araçlar için Emin Oto size yardımcı oluyor. Avantajlı piyasa koşulları sayesinde çok yüksek maliyetlerle alınabilen bu araçları çok rahat ödeme yaparak sahip olmanız mümkün oluyor. Tek yapmanız gereken almak istediğiniz hayallerinizi süsleyen sıfır modeli firmaya bildirmek olacaktır.

Takas ile Araç Satışı

Emin Oto sizlerin daha rahat bir şekilde araç sahibi olabilmesi için aynı zamanda elinizde ki aracın satışını yapmanıza gerek kalmadan takas yaparak yeni bir araç almanıza imkan tanıyor. Bunun için yapmanız gereken firmaya başvuru yaparken takas ile araç satışı yapmak istediğinizi belirtmek olacaktır. Bunun ardından gerekli işlemler ve ödeme planları yapıldıktan sonra araç sahibi olmanız sağlanmış olacaktır.

Emin Oto Aracımı Satmak İstiyorum

Emin Oto birçok konuda yardımcı olduğu gibi elinde ki araçları satmak isteyenlere de yardımcı oluyor. Aracımı satmak istiyorum menüsü içerisinde bu konuda size alternatif seçenekler sunuluyor. Direk satış yapabileceğiniz gibi ayrıca araç modelini yükseltmek için başvuru yapabilir veya konut takasına da girebilirsiniz.

Tüm bu seçenekler ile amaçlanan insanların kısa sürede, doğru şekilde, ortalama maliyet ile araç sahibi olmalarına olanak sağlamak oluyor. Bunlardan yararlanmak için öncelikle şirkete başvuru yapmak gerekiyor.

Emin Oto Şikayetleri ve Yorumları

Emin Oto hakkında birçok şikayet veya yorum görmeniz mümkündür. Aylık 1700’ün üzerinde teslimat yapan bir şirket için bu olağan bir durumdur. Ancak bu konuda merak edilen detayların başında bu yapının doğru şekilde olup olmadığı geliyor.

Yani yapılan şikayetlere şirketin nasıl tepki verdiği oluyor. Bu konuda 7/24 aralıksız müşteri hizmetleri desteği veriliyor. Bu destek ile sorunlar tespit ediliyor ve insanların ne konuda talepleri olduğuna bakılarak cevap veriliyor. Sizde bu noktada en iyi tercihi yapabilme hakkına sahip oluyorsunuz.

birevim-tasarruf-reklam

11 Comments

  • Merhaba Zehra Hanım,
   Bütçenize uygun olan peşinatı vererek size uygun bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

 • Emin otomotiv güvenilir bir şirket, eniştem kendilerinden faizsiz araç sahibi oldu. Taksitlerini de uygun rakamlar ödeyecek şekilde ayarladı.

 • Eminotomotiv hakkında araştırdıkça neden hiç güzel yorumla karşılaşamıyorum. Bir kaç tane güzel, ancak geri kalanı komple olumsuz yorumlar

 • Emin otomotiv hakkında son zamanlarda hep kötü yorumlar okuyorum. Firmanın bu güveni tekrardan sağlaması zor olacak.

 • Eminevim firması güvenilir gözüküyor, kurumsal bir firma ancak oldum olası şu sistemlere hiç güvenemiyorum

 • Emin otomotiv sisteminde peşinat vermeli sistem var mı? Ne kadar sürede aracı teslim ediyorlar?

  • Merhaba Aslı Hanım,
   Emin Otomotiv’de peşinatlı ve peşinatsız seçenekler bulunmaktadır.

 • Eminotomotiv’den çok araç alan kişi var hepside olumlu yorumlar, pandemi sonrası bizde eşimle başvurmayı düşünüyoruz

Leave a Comment

3 × three =