Emin Otomotiv

Emin Otomotiv ülkemizde 1991 yılında bu tarafa hizmet veren ve binlerce ailenin uygun fiyatlar ile araç almasına imkan sağlayan bir firmadır. Uzun vadeli bir şekilde alınabilecek olan arabalarda faiz ödemesi yapmadan ve istediğiniz ödeme miktarları içerisinde araba almanıza imkan tanıyan bir firmadır.

birevim-tasarruf-reklam

Geri ödenecek miktarları kendiniz belirleyebileceğiniz gibi aynı zamanda peşin ödeme yapmadan ve ara ödemeye gerek kalmadan istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Tüm bu hizmetleri güvenilir bir çatı altında insanlara sunan firma ülkemizin her noktasında faizsiz bir sistem ile insanların araç sahibi olmalarını sağlamaktadır.

Emin Otomotiv’den Nasıl Araç Alınır?

Emin Otomotiv’e ülkenin her yerinden insanlar rahatça internet üzerinden başvuru yapabilirler. İsteyenler şirkete ait ofislere giderek konuyla ilgili bilgi alabilir ve isterlerse başvuru yaparak sisteme dahil olabilirler. Bu sistem ile bankalardan kredi çekmenize gerek kalmadan istediğiniz bedelde ki arabaya sahip olmanız sağlanmaktadır. Kendi bütçenize uygun olan taksit miktarını ve vade sayısını tercih etme şansına sahip olacaksınız.

Ödemelerde güçlük çeken müşterileri için firma taksit dondurma imkanı sunuyor. Bu durum için taksitler 6 aya kadar dondurmak ve daha sonra devam etme ihtimali sizlerin rahatça ödemelerinizi yapmanıza yardımcı olmak amacıyla sunuluyor.

Farklı sistemler ile araba almanıza imkan veriliyor. Bunlardan bir tanesi de çekiliş sistemi olarak sunuluyor. İlk taksit ödendikten sonra belirli bir grup sayısı içerisinde insanlarla çekiliş yapılıyor. Bu çekiliş noter huzurunda gerçekleştiriliyor. İkinci ayınızda araba sahibi olma imkanınız bu sistem ile sağlanıyor.

İsteyenler araçlarının belirli bir bedelini kendileri ödedikten sonra firmadan geri kalan için finansman desteği istiyor. Bu işlem sırasında satışta rehin koyularak aracın üçüncü bir şahsa satılmasının önüne geçilmesi sağlanıyor. Bu sayede hem firma kendisini güvence altına almayı başarırken, hem de diğer müşterilerinin haklarını korumuş oluyorlar.

Emin Otomotiv Güvenilir mi?

Emin Otomotiv, Emin Grup çatısı altında hizmet veren çok sayıda şirketten bir tanesidir. Emin Evim, Emin Sigorta, Emin Enerji ve Emin Otomovil 2. El gibi çok sayıda firma bu çatı altında insanlara faizsiz bir şekilde finansman desteği sunuyor.

Güçlü şirket yapılanması ile 1991 yılında sektöre giren firma 2005 yılında yeni şirketleri ve güçlü yapısı ile yola devam etmektedir. Şimdiye kadar binlerce insana ev, arsa ve araba alma imkanı sunulmaktadır. Tüm anlaşmalar sözleşme ile resmi bir şekilde yapılıp, şirketin öz sermayesini inceleyerek onları daha yakından tanımanıza imkan veriliyor.

birevim-tasarruf-reklam

11 Comments

  • Merhaba Zehra Hanım,
   Bütçenize uygun olan peşinatı vererek size uygun bir ödeme planı oluşturulmaktadır.

 • Emin otomotiv güvenilir bir şirket, eniştem kendilerinden faizsiz araç sahibi oldu. Taksitlerini de uygun rakamlar ödeyecek şekilde ayarladı.

 • Eminotomotiv hakkında araştırdıkça neden hiç güzel yorumla karşılaşamıyorum. Bir kaç tane güzel, ancak geri kalanı komple olumsuz yorumlar

 • Emin otomotiv hakkında son zamanlarda hep kötü yorumlar okuyorum. Firmanın bu güveni tekrardan sağlaması zor olacak.

 • Eminevim firması güvenilir gözüküyor, kurumsal bir firma ancak oldum olası şu sistemlere hiç güvenemiyorum

 • Emin otomotiv sisteminde peşinat vermeli sistem var mı? Ne kadar sürede aracı teslim ediyorlar?

  • Merhaba Aslı Hanım,
   Emin Otomotiv’de peşinatlı ve peşinatsız seçenekler bulunmaktadır.

 • Eminotomotiv’den çok araç alan kişi var hepside olumlu yorumlar, pandemi sonrası bizde eşimle başvurmayı düşünüyoruz

Leave a Comment

*

code

one × 4 =