Fuzulev Araba Kampanyaları Neler?

birevim faizsiz kredi

Araba reklamlarında ve internet reklamlarında bu %0’lık finansman tekliflerini görmenin size “bedava para!” diye düşündüren bir yanı var. %0 finansman, esasen sadece bir kredi alacağınız değil, aynı zamanda bu kredi için faiz ödemeniz gerekmediği anlamına geliyor mu? Evet, geliyor.

%0 finansman teklifi, bir nedenden dolayı otomobil endüstrisinde tasarruf finansman şirketlerince en yaygın avantajlarından biridir.  Diğer birkaç promosyonun yapabileceği gibi alıcıyı cezbeder. Ancak çoğu kişinin bilmediği şey, %0 finansman ile bir araçta tasarruf etmek mümkünken, bu oranda bir araç için onay almanın artık çok kolay olduğudur. Belirli bir geliri bulunan bir kişi FuzulOto avantajları ile araba sahibi olabilir.

%0 finansmanın perdesini aralayalım ve perde arkasında gerçekte neler olup bittiğini görelim. Pandemi her ne kadar etken olsa da değişen şartlara uyum sağlayan FuzulOto araba avantajları hakkında aşağıda sizi aydınlatacağız.

FuzulOto araba kampanyaları ve FuzulOto araba taksitleri ile ilgili avantajlara göz atalım!

Faizsiz Araç Kampanyaları

Otomotiv şirketleri yeni arabalarının fiyatlarını güncellemeyi bitirdi. Artık 2021 model araba almak isteyen tüketiciler, yıl boyunca sadece bölgeye göre değişen ve firmalara özel indirimlerden faydalanmayı bekleyebilirler.

Düşük ve hatta orta gelirli müşterilere yönelik ev ve araba sahibi yapan FuzulOto araba faizsiz finansman yöntemleri herkese göredir.

FuzulOto Avantajlı Ödeme Sistemleri

Arabaya ihtiyacınız var ve banka kredileri sizi korkutuyorsa faizsiz FuzulOto kampanyaları tam size göre ve FuzulOto araba alma şartları oldukça caziptir.

Kurumsal bir firma olan ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan FuzulOto her ekonomi grubuna özel olarak düzenlenmiştir.

  • Kontenjanlı Erken Teslim Modeli
  • Çekilişli Vade Ortası Modeli
  • V2 Ücretsiz Plan Tasarruf Yöntemi

FuzulOto ile Araba Kampanyaları Avantajları Nelerdir?

Kim araba sahibi olmak istemez ki? Yepyeni döşemeler, en yeni araç içi donanımlar, yüksek teknoloji, konfor, tasarım, güvenlik, mükemmel yol tutuşu…

FuzulOto, kolay ve güvenli bir şekilde araç satın almanız ve hayalinizdeki yolculuğa başlamanız için sizi ofislerinde ağırlamaya hazır. Kolay ödeme seçenekleri ile zahmetsizce araç satın almak artık güvenilir ve yasal yöntemlerle mümkün. FuzulOto sunduğu bu sistem sayesinde beğendiğiniz tasarruf finansmanı modelini seçerek kolayca araç satın alabilirsiniz.

FuzulOto sayesinde peşinatlı veya peşinatsız bütçenize uygun taksitlerle ödeme yapabilir, Türkiye’nin her yerinden araç satın alabilirsiniz. Finansman Kanunu’na uygun güvenilir finansman modelleri sunan FuzulOto ayrıcalıkları ile 2021 Araç Kampanyalarına göz atmak, hayallerinize daha da yaklaşmanızı sağlayacaktır.

FuzulOto araba taksitleri kampanyaları sayesinde taksit tutarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz. Yani ödemelerinizi kişisel bütçenize göre yapabilirsiniz.

FuzulOto araba kampanyaları tasarruf finansmanı modellerinden tasarruf finansmanı sözleşmesi ile yararlananlar, 12 aydan 360 aya varan taksit seçenekleriyle kendi ödeme planlarını belirleyebiliyor. Bu sayede araba almak isteyen herkes bütçesini ayarlayarak araç sahibi olma fırsatına sahip olabiliyor.

 

 

 

 

birevim

Leave a Comment

seven − 7 =