Fuzulev Firmasının Sahibi Kim?

birevim faizsiz kredi

İlk evinizi satın almak hem hayatta hem de finansta en büyük dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir. Bu büyük bir taahhüt ve bugüne kadar yaptığınız en büyük satın alma olma ihtimali yüksektir. İlk evinizi satın almak için ilk adımı atmadan önce mali durumunuzun iyi olduğundan emin olun. Borcunuzu ödeyin ve acil tasarruf sağlayın.

Mevcut tüm faizsiz kredi türleri hakkında bilgi edinmek için ödevinizi yapın, ardından sizin için en uygun olanı belirlemek için şartlarını karşılaştırın.

Ev satın alma sürecinde ve anlaşmanın tamamlanmasının ayrıntılarında size rehberlik edebilecek bir tasarruf finansman sistemi bulun.  Biz size bugün bu ihtiyacınızı karşılayabilecek Fuzulev ’den ve sahibinden ödeme sistemlerine bahsedeceğiz.

Fuzulev sistemi nedir, ilk olarak bunu tanımı ile başlayalım. En basit tanımı ile az gelirli ve orta gelirli ihtiyaç sahiplerine ev, arsa ve araba finansmanı sunan bir yapıdır. Fuzulev, bankalar gibi faiz almaz. Evin veya arabanın değerine göre peşin, nominal %7’den başlayan komisyon oranları ile çalışır. Bunun dışında bir faiz alınmaz.

Firmaların kurucuları ve sahipleri şirketlere sektörde yön veren kişilerdir.

Ve müşteri açısından da elbette güven duyması gereken ilk kişi firma kurucusu ve sahibi olan kişidir.  Fuzulev kimin ya da Fuzulev sahibi kim gibi sorularınızı aşağıda yanıtladık.

Fuzulev Ne Zaman Kuruldu?

Fuzulev ne zaman ve Fuzulev kim tarafından kurulduFuzulev kuruluş tarihi 1992 yılına dayanır.  Fuzulev Kimindir? Sorusunun karşılığı sektörde ismi çokça anılan Fuzul Grup’un Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Akbal’dır. Araba sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizini yaşam tarzına uygun bulmayan bireyleri otomobil sahibi yapmayı amaçlamıştır.

Bunu da evlerde çokça yapılan altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek başlatmıştır. On binlerce aileyi otomobil sahibi yapmıştır. Bu sistem toplumumuzda var olan imece ve altın günü ile dayanışma ve destek kültüründen esinlenmiştir.

Fuzul grup 2000 yılında inşaat sektöründe başlattığı faaliyetler;

  • Başakşehir de Bizimevler sitesi,
  • Kent Neriva,
  • Kent Ariva,
  • Olimpa AVM,
  • Kent Evila,
  • KağıthanedeMeva evleri,
  • Kartalda Serrapark konutları gibi…

Fuzul grup otomobilde sağladığı güven ve birikimi sonrasında konut sektörüne de uygulamaya başlamıştır.

Fuzulev sistemi banka ve faiz olmadan küçük taksitlerle bireyleri yardımlaşma sistemi içerisinde Ev sahibi yapmaktadır.

Fuzulev ile çalışmak isteyen kişiler elbette bu büyük yatırım için Fuzulev kimin merak ediyor?

Sn. Akbal Fuzulev projesini hayata geçirdikten sonra ev projesine başlamıştır. Sn. Akbal verdiği bir beyanatta başarı yolculuklarının kaliteli yaşam felsefesi ile başladığı söyledi.  Heyecanla yapılmayan hiçbir işin başarılı olmayacağını sözlerine ekleyen Sn. Akbal Fuzulev ve FuzulOto var eden ekibine teşekkür ediyor.

1966 doğumlu olan Sn. Akbal, Gazi Üniversitesi Eczacılık Bölümü mezunudur. Güçlü bir yatırım ivmesine sahip Fuzul Grup her geçen gün büyümeye devam ediyor.

birevim

Leave a Comment

one + 7 =