Fuzulev Genel Müdürlük ve Şube Bilgileri

birevim faizsiz kredi

Her insan dünyaya gelir birçok hedefi vardır ancak bazıları diğerlerinden çok daha farklı çok farklı amaçlar uğruna gayret sarf ederler. Bu hedefleri de gerçekleştirmek ve birçoğunda başarmak için bir yol çizerler. Bunlardan biri de yaşantımızda adeta temel ihtiyaçlardan en gerekli olanlardan biri olan barınma ihtiyacıdır. İnsanoğlu geçmişinden bugüne kadar barınma konusunda çeşitli kademeler aşmıştır ve gelişmeler yaşamıştır. Bu gelişmeleri de en son gelinen nokta ise, şehirlerde yerleşik hayata geçiş dönemi olmuştur. Bu durumda ise bizler hem şimdi ki zamanın hem de geleceğini düşünmek zorunda olan bireyleriz. Bireysel yaşantımızı geride bırakıp, aile olmak için de bir hayli çok çalışmak lazım, yuva kurma ev sahibi olmak zorundayız ki geleceğimizi emanet ettiğimiz ailemiz refah içerisinde yaşayabilsin. Bu da son dönemlerde Fuzulev genel müdürlük ile hizmeti ile bir hayli kolay olmaktadır.

Fuzulev Şubeleri Nasıl Hizmet Vermektedir?

Fuzulev’in bünyesi altında uyguladığı FPK sistemi, aslında temelde hanımların altın günü alışkanlıkları gibi dayanışma halinde grupları bir araya getirerek ev sahibi olmalarını sağlayan temelinde ise net bir şekilde yardımlaşma kültürü yatan bir sistemdir. FPK sistemi temel maalesef ki sorunlarından biri olan sağlıklı ve yüksek maliyetlerden arınmış yaşam alanları sağlayan kalkındırma sistemi gibidir. Fuzulev şube bu yönüyle sektörde önderlik etmektedir.

Fuzulev Çalışma Sistemleri Nasıldır?

Tabii ki insanların en çok merak ettikleri nasıl iletişime geçebilecekleridir, bu durumlarda da çoğunluk yüz yüze görüşmek isteyebilir. Bu konuda ise sizlere Fuzulev genel merkez kararı ile ele alınan ve hizmet etme yönünü belirledikleri Fuzulev çalışma saatlerini de söyleyeceğiz.  Fuzulev bir de internet üzerinden de hizmet vermektedir. Sistemlerinde ki mail adresi ise: [email protected]

Genel müdürlük ise Fuzulev genel müdürlüğü Fatih/ İstanbul olarak geçer.
Açık adresi ise: Akşemsettin mah. Adnan Menderes bulvarı. ( Vatan Cad. ) no: 28/A Fatih/ İstanbul                          Telefon numarası ise : (0212) 706 17 61 Fuzulev’in diğer şube bilgileri de şöyledir.

Fuzulev’in Başka Hizmet Verdiği Şubeler Var mı?

Fuzulev şubeleri birçok yerde hizmet vermektedir, özellikle de İstanbul gibi büyük bir şehirde 10 u geçkin sayısı ile şubesi bulunmaktadır. Bunlar Fuzulev şube Kağıthane , Fuzulev şube Bağcılar , Fuzulev şube Gaziosmanpaşa, Fuzulev şube Ümraniye , Fuzulev şube Üsküdar , Fuzulev şube Esenler, Fuzulev şube Şirinevler, Fuzulev şube Güngören, Fuzulev şube Sultangazi , Fuzulev şube Sefaköy , fuzulev şube Fatih , Fuzulev şube Başakşehir , Fuzulev şube Pendik , Fuzulev şube Sancaktepe , Fuzulev şube Zeytinburnu gibi bir çok yerde bulunmaktadır. Tüm bu adreslerin hepsine Fuzulev genel merkez numarasını kullanarak ulaşabilirsiniz. Çalışma saatleri ise pandemi dönemi olduğundan değişkenlik gösterebilir, ancak genelde 09:00 – 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

 

birevim

Leave a Comment

nineteen + ten =