Garanti BBVA 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Bir pandeminin ekonomiye etkisinin altında yatan sebep hızlı bir şekilde bulunur ve müdahale edilirse uzun sürmeyebilir. Aksi halde bazı işletmeleri kapatmak, işsizlikte keskin ani artışlara neden olacağından negatif sebeplere yol açabilir ve yıkıcı olabilir. Bir salgının ortaya çıkması, işçilerin acil durum fonlarını kullanmaları ve olası bir iş kaybına uğrayabileceklerine dair stresli dönemlerdir. Tüm negatif yönleri yazdık, çünkü eğer hayalleriniz varsa  “ev yâda araba almak gibi” aşağıda sizlere umutlu haberlerde vereceğiz.  Garanti BBVA umutlarınızı besleyecek fırsatlar ile size destek veren özel kurumlardan biridir.

Modern tarihin en büyük salgını 1918-1919 yılları arasında var olan İspanyol Gribiydi. Şimdi daha önce yaşanan bir deneyim daha hızlı çözüm üretilmesine de destek verecektir. Dünyanın dört bir yanında aşı ve ilaçlar ile ilgili çalışmalar sürmektedir. İspanyol gribinde de hizmete dayalı birçok işletme çift haneli kayıplara uğramıştı. Devlet doğrudan hane halklarına para göndermişti ve özel kurumlar ise özel kampanyalar gerçekleştirmişti.

Şimdi devlet destekleri başladı ve özel kurumlarda ise özel kampanyalar hızla devam ediyor. Garanti BBVA 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı bunlardan biridir.  Garanti BBVA taşıt kredisi; %1,29 faiz oranlı ve maliyet oranı %1,57’dir.

Garanti BBVA Taşıt Kredisi Kullanma Şartları

60 ay vade ile kullanabileceğiniz Garanti BBVA taşıt kredisini kullanabilmek için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve kredi notunuzun da düzgün olması gerekiyor. Düşük bir kredi notunuz varsa bunu düzeltmek için yapmanız gereken ödeme günlerinize sadık olmanız yeterlidir. Düşük kredi notu 6-12 ay içerisinde düzeltilebilir.

 

Garanti BBVA taşıt kredisi almaya karar verdiniz; peki şimdi hangi adımları izlemelisiniz? Öncelikle kullanmak istediğiniz aracın fiyatını öğrenin ve her ay düzenli ödemek zorunda olduğunuz taşıt kredisi taksidini karşılıyor mu, kontrol edin. Eğer almak istediğiniz aracın tutarı sizin ödeyebileceğiniz taksit tutarını aşıyorsa başka bir araç bakın.  İstediğiniz aracı şartlarınız uygun olduğunda değerlendirin.  Garanti BBVA taşıt kredisini formunu eksiksiz doldurun ve istenen evrakları tamamlayın. Kredi onayladığında iş sadece imzalara kalacaktır.

Garanti BBVA 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı için öncelikle internet üzerinden başvurunuzu yapın vakit kazanın.

birevim

5 Comments

  • Bir çok bankanın fırsatlarını ara ara takip ediyorum, gerçekten bu pandemi de faiz oranlarıyla ilgili çok iyi kampanyalar yaptılar ancak şu an tekrar yükselttiler.

  • Garanti bankasından araç kredisi çekmiştim zamanında, faiz oranları o zaman çok iyiydi şimdi biraz daha yükselmiş

  • Garanti bankasının kampanyaları gerçekten çok güzel, faiz oranları da bence çok düşük

  • 100.000 TL için çok yüksek ödeme yapıyoruz bu faizle, inşallah düşer yakında faizler

Leave a Comment

14 − four =