Getir İlk Sipariş 30 TL İndirim Nasıl Yapılır?

birevim faizsiz kredi

Getir sadece ülkemizde değil aynı zamanda Avrupa’da bir çok ülkede hizmetleriyle dikkat çekiyor. Bunda yaşanan pandeminin de ciddi bir etkisi var. İnsanların evden çıkmakta zorlandıkları bu dönemde adeta hayat kurtarıcı bir şekilde onlara ne isterlerse istesinler götürmeyi başaran bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Sistem içerisinde sunulan hizmet ne kadar özel olsa da küçük ödüller verilmesi sisteme olan ilgiyi de daha fazla arttırıyor. İlk defa Getir üzerinden sipariş verenlere 30 TL indirim kodu verilmesi bu açıdan en güzel örnek diyebiliriz.

Getir İlk Sipariş Kampanyası 30 TL

Getir uygulamasını ilk defa indirip kullanmak isteyenlere 30 TL indirim imkanı veriliyor. Tabi bu kampanya bir sefere mahsus olmasının yanında bazı şartları da yerine getirmesi gerekiyor. Bunun için dikkatli olmalı ve doğru adımları attığınızdan emin olmanız şarttır.

Öncelikle bu indirimi alabilmek için en az 130 TL değerinde sipariş vermeniz gerekiyor. Bu siparişi hazırladıktan sonra üzerine 30 TL kampanyasını seçerek devam edebilirsiniz. Siparişinizi bu kampanya ile verdikten sonra ciddi anlamda bir düşüş almış olacaksınız. Burada ki amaç insanların Getir uygulamasını daha fazla kullanmasına olanak  sağlamak olacaktır. Tabi bunu doğru şekilde kullanmakta önemli olacaktır.

Getir İlk Siparişe 30 TL İndirim Kodu

Getir uygulaması içinde kullanılan birçok indirim kodu bulunuyor. Bu kodları almak için belirlenen şartları sağlamanız sizden isteniyor. Bu şartları sağlamadan adım atan herkesin ciddi bir sorun ile yüzleşmesi söz konusu olacaktır.

30 TL indirim kodunuzu kullanmak için acele etmenize gerek yoktur. Bu konuda kullanmanız için size herhangi bir sınırlama verilmemektedir. İstediğiniz zamanda limitlere ulaştığınız andan itibaren kullanabilirsiniz. Bunun yanında sistem içerisinde farklı indirim kodları da bulunmaktadır. Amacınız buna ulaşmaksa dikkatli olmalı ve ona göre hareket etmeye odaklanmalısınız.

  • 50 TL Promosyon Kodu
  • 25 TL İndirim Kodu
  • Ekstra %10 İndirim Kodu
  • 20 TL indirim Kodu
  • Yemek Siparişlerine Özel 15 TL İndirim Kodu
  • Market Alışverişlerine Özel 10 TL İndirim Kodu

Uygulama üzerinden bu tür kodlar dönemsel olarak değişerek kullanıcılara sunuluyor. Sizde eğer iyi bir GETİR kullanıcısı olursanız çok sayıda indirimden ve kampanyadan yararlanma şansına erişebilirsiniz.

Getir İlk Siparişte 30 TL İndirim Bitti mi?

Getir tarafından sunulan ilk siparişine 30 TL indirim kodunun bitip bitmediği yönünde çok sayıda soru soruluyor. Bu kampanyanın devam ettiğini söyleyebiliriz. Bunu kullanmanız için en az 130 TL değerinde bir sepet ile sipariş vermeniz gerektiğini unutmamalısınız. Bu miktara gelmeden başvuru yapanların 30 TL indirimi kullanmasına izin verilmiyor. Sizlerde bu konuda hata yapmamak istiyorsanız dikkatli hareket etmeye özenmelisiniz. Ancak o zaman bu tür kampanyalar size ciddi bir avantaj sağlayacaktır.

birevim

Leave a Comment

nineteen + two =