Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

birevim faizsiz kredi

Özellikle günümüzde küçük bir gereksinimimizi gerçekleştireceğimiz zaman ihtiyacını duyduğumuz araçlar çoğu aile için zorunlu ihtiyaçlar arasındadır. En basitinden market alışverişini yaptığımız zaman uzaklığını eşyalar ile evimize götürmede ya taksi tutarak gerçekleştiriyor ya da başka bir alternatif buluyoruz. Her seferinde ulaşıma ödediğimiz para yüzünden ve istediğimiz zaman diliminde gerçekleştiremediğimiz için araçsız oluşumuz zararlı olabiliyor bizim için. Tüm bunlar gibi sebeplerle araç alımı bizim için temel ihtiyaçlar arasında yerini alıyor. Normalleşme süreci ile devlet bankalarının sunduğu yeni bir kampanya gündemi meşgul ediyor. Bu kampanya ise sıfır araçlarda düşük faizli kredi imkânlarıdır. Araç almayı bekleyen firma ve vatandaşları sevindiren kampanya ise 5 Haziranda işleme konuldu. 30 Hazirana kadar devam edecek kampanya şimdiden covid-19 virüsü sebebiyle oluşan durgunlukta bir canlandırma meydana getirdi.

Kampanyanın Tutar ve Ödeme Koşulları

Halkbank’ın hazırlamış olduğu Halkbank 0.49 faizli taşıt kredisi kampanyası paketlerle kredinizi alabilir ve sonra düzenli ödemenizi gerçekleştirilir. 50 bin lira ile 500 bin lira arasında çekimini gerçekleştirebileceğiniz Halkbank taşıt kredisi sıfır kilometre binek ve ticari araçlar için gerçekleşmesi meydana gelir. 18 aydan 60 aya varan vade seçenekleri bulunan krediden faydalanabilmek adına Halkbank şubelerine gitmek yeterli olacaktır.

Kampanyadaki Araçlar

Hem sıfır hem de ikinci el araçlarda olan kredi imkânında daha çok faiz oran yüzdesi düşük olan sıfır araçlardadır. Zamanın en düşük faiz oranını yaşayan taşıt kredisi sıfır araçlarda yerli üretim olmaları takdirinde aylık faiz oranı yüzde 0,49 oranında gerçekleşiyorlar. Halkbank 0.49 faizli taşıt kredisi bu sebeple yoğun talep gören bir kredi çeşidi oldu. Bu kampanyayı belirleyen yerli araç otomobilleri ise yabancı marka olsalar da yerli üretimi gerçekleştirmesi esas alındı. Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota markaları bu kampanyadan yararlanıp da alınabilecek araç markaları oldu.

Kampanya Son Günü

Haziran ayı başında Hazine ve Maliye Bakanlığının yaptığı açıklamayla duyurulan bu kampanya 5 haziranda başladı. İç piyasada otomotiv sektörünü canlandıran bu durum 30 Hazirana kadar devam edecek. Bu süreçte ise arabanızın alımında size kolaylıklar sağlayacak peşinatsız ödeme kolaylığı sağlayan birevim ile irtibatta olabilirsiniz. Peşinat zorunluluğu bulunmadan kampanyalı dönemi daha da yararlı hale getirilebilir. Birevim için iletişim kurmak için irtibata geçilebilir. İletişim bilgileri;

Adres : Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2 Ataşehir/İstanbul

E-Posta : [email protected]

Telefon : 444 23 53

birevim

Leave a Comment

12 + twenty =