Halkbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Arabaya mı ihtiyacınız var? Bütçenizi belirleyin. Ardından, ne kadar tutarda bir araba alabileceğinizi belirlemeniz gerekir. Çevrimiçi bir hesap makinesi ile başlayabilirsiniz. Daha doğru bir rakam için, karşılayabileceğiniz bir kredi belirlemek üzere gelirinize, borcunuza ve kredinize bakacak bir borç veren tarafından ön onay alınmasını isteyin. Bunu web sitesi üzerinden birçok siteden yapabilirsiniz.

Temel kural, yıllık brüt maaşınızın yaklaşık iki buçuk katı olan bir arabayı hedeflemektir. Önemli bir kredi kartı borcunuz veya nafaka veya hatta pahalı bir hobi gibi diğer finansal yükümlülükleriniz varsa, arabanızın modelini düşürmeniz gerekebilir. Diğer bir genel kural: Tüm aylık ev giderleriniz, brüt aylık gelirinizin% 36’sını geçmemelidir.  Peşinatınızın tutarı da ne kadar karşılayabileceğinizi belirler. Halkbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı size oldukça uygun olabilir. Detaylara aşağıda yer vereceğiz.

Halkbank çalışanlarını ortak paydası özverili çalışma, hoşgörü, insana saygı ve paylaşımdır.  Yani ister çağrı merkezi ister yüz yüze görüşmelerinizde Halkbank çalışma arkadaşlarının desteğini görürsünüz.  Halkbank kredi seçeneklerini değerlendirmek için en güvenilir bankalardan biridir.

Aktif büyüklüğünü 457 milyar Türk lirasına taşıyan ve kredilerindeki artış ise %28,6’dır.

Halkbank Taşıt Kredisi Avantajları Nelerdir?

60 ay vade de faiz oranı %0,94 olan Halkbank Taşıt Kredisi maliyet oranı ise %1,15’tir.   Diyelim ki 10.000 bin Türk lirası taşıt kredisi talebinde bulundunuz aylık ödemeleriniz 271 Türk lirası olacaktır.  60 ay sonunda geri ödemeniz ise;  16.260 Türk lirasıdır. Elbette peşinatlı bir satın alma istiyorsanız rakamlar değişecektir.

18 yaşını doldurmuş ve gelir beyanı yapabilen herkes taşıt kredisi başvurusunda bulunabilir.  En fazla 60 ay vade ile alınabilen taşıt kredisi başvurusu için ister çağrı merkezi ister internet üzerinden TC Kimlik numarası ile başvuru yapabilirsiniz.

Halkbank Taşıt Kredisi Kullanmak İçin İzlemeniz Gereken Adımlar 

Taşıt kredisi almak için öncelikle sizin almak istediğiniz aracın tutarını biliyor olmanız gerekir. Sonrasında aylık ne kadar bütçe ayırabileceğinize bakın.  Bankanın formunu eksiksiz doldurun ve tüm evrakları eksiksiz bankaya teslim edin.  Sonuç olumlu ise sözleşme imzalayarak süreci sonlandırabilirsiniz.

birevim

5 Comments

  • Halkbanktan güzel kredi fırsatı bence imkanı olanlar kaçırmasın, araba fiyatları da düşmez bundan sonra 🙂

  • Halkbank bence diğer devlet bankalarına göre çok daha fazla kredi seçenekleri oluşturuyor, ikidir onlarla çalışıyorum bende

  • Halkbank’ın şu pandemi sürecinde de çok fazla destek kredisi oldu gerçekten bankacılık konusunda çok iyiler

Leave a Comment

five × 5 =