Halkbank Anlaşmalı Konut Projeleri

birevim faizsiz kredi

Anlaşmalı konut projeleri konusunda uzun bir listeye sahip olan Halkbank anlaşmalı konut projeleri arasında Esta Acıbadem, Eston Şehir Mahallem, Eskişehir Panaroma Plus, Elif Evler, Dört Mevsim Eryaman, Mesa Koza 66, Meydan Evleri, Yeni Nesil Eyüp, Cepa Evleri, Concord İstanbul, Buyapı Sungate, Opera Nar Evleri sayılabilir. Daha pek çok proje ile anlaşmalı olan Halkbank konut kredisi almak isteyenlere avantajlı imkanlar sunmaktadır.

Konut Kredisi Şartları

Küresel salgının sona erip normalleşme çabalarında Halkbank cazip faiz oranları ile konut almayı kolaylaştıran Halkbank yeni kredi paketi sunuyor. Kredi ile ev alma konusunda düşünenler bu paketi mutlaka incelemeli. Diğer kamu bankaları ile hemen hemen aynı şartları taşıyan pakette İstanbul, Ankara ve İzmir’den ev almak isteyenler için 750 TL’ye kadar, diğer şehirler için 500 TL’ye kadar kredi imkanı sunuyor. Diğer kamu bankaları gibi 12 aya kadar ödemesiz olabilen konut kredisi %10 kadar küçük bir peşinatla alınabiliyor. Sıfır evler için %0,64, 2. el evler için %0,74 faiz oranlarını 180 ay vadeye kadar uzatabilmektedir. Halkbank’ın düşük faiz oranları ile ev almak artık kolaylaştı.

Avantajlı Konut Kredisi Yıllık Maliyet Oranları

Halkbank’ın sunduğu konut kredisi paketinde sıfır konut için 100 TL kredi çekilip 180 ay vade yapıldığı taktirde aylık faiz oranları 0,64’e gelmektedir. Kredi tahsis ücretini, bankalar kredi işlemleri sırasında talep etmektedirler. 100.000 TL sıfır ev kredisi için 500 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Aylık taksit tutarı 937,27 TL ödenmekte, yıllık maliyet oranı ise 8,2424 TL olmaktadır. İkinci el konut kredisi için 100.000 TL kredi alındığında 180 aylık vadenin aylık faiz oranı 0,74Tl olmaktadır. İkinci el konut için yıllık maliyet oranı 9,5503 TL’dir.

Konut Kredisi Almanın Tam Zamanı

Kamu bankalarının avantajlı konut kredisi paketi sundukları bu dönemde ev sahibi olmak isteyenler beklemesin. Birevim olarak ülkemiz insanlarının zorlanmadan kendi evlerinin sahibi olmasını istemekteyiz. Birevim olsun diyen herkesin hayallerini gerçekleştirmek için hizmetinizdeyiz. Faizsiz ve hiç fark ödemeden Sıra tespitli tasarruf yöntemi ve daha birçok yöntemlerle ev arayanlar için en avantajlı yönteminizi konusunda uzman müşteri temsilcilerimizle konuşabilmeniz için Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2 Ataşehir/İstanbul adresindeki ofisimize bekleriz. Her türlü sorunuz için sizlere bir telefon kadar yakınız. 444 23 53 no’lu telefonumuzla iletişime geçebilir, [email protected] adresimize öğrenmek istediğiniz her tür soruyu iletebilirsiniz.

birevim

7 Comments

 • Halkbank faiz konusunda en iyi banka bence, anlaşmalı konutlarından alırsanız daha da çok yardımcı oluyorlar.

  • Merhaba Halil Bey,
   Konut kredilerinin faiz oranlarını düşük olduğu bu günlerde birde bankaların anlaşmalı olduğu projelerden alırsanız çok daha düşük faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz.

  • Merhaba Fatih Bey,
   Özellikle bu dönemde esnaf kredilerinin faiz oranları her zamankinden daha düşük.

 • Halkbank’tan konut kredisi çekmeyi düşünüyorum. Anlaşmalı konutlarını internetten görebileceğimiz yer var mı?

  • Merhaba Burak Bey;
   Halkbank sitesinden anlaşmalı konut projelerini bulma imkanınız zordur. Ancak projelerin sitelerine girip tek tek bakmanız lazım. Konut kredisi çekmeden faizsiz ev almak isterseniz BİREVİM firmasını tavsiye ederim. İnceleyin derim.

 • Halkbank’ın faizleri falan düşük güzel ama konut projelerini Halkbank’ın sitesinde göremedim bende.

Leave a Comment

three − 1 =