ING Bank Mevduat Faiz Oranları ve Hesaplama 2020

birevim faizsiz kredi

ING Bank mevduat faiz oranları ve hesaplama 2020 üzerinden yapılan yeni kampanyalarla birlikte, hoşgeldin hesabıyla aynı zamanda e- turuncu hesabına göre faiz oranları farklılık göstermektedir. Karlı bir yatırım için hazır olduğunuz takdirde, hoşgeldin faiziyle alt limit uygulanmadan kar etme şansı elde edebilirsiniz.

ING Bank mevduat faiz oranları 2020 Ne Kadardır?

Her yıl değişmekte olan mevzuat faiz oranları, yeni yatırımcılara özel 1 yıl boyunca güncel hoşgeldin faizinden yararlanılmasını sağlamaktadır. Turuncu hesap üzerinden EFT ve Havale işlemlerinin ücretsiz olduğu avantajlı kullanım hakları alt limit kullanmadan uygulanamaz. 90 güne kadar avantajlı faizler hesabınıza geçiş yapacaktır. % 11 faiz oranlarıyla, kamu bankalar arasında ING Bank mevduat faiz oranlar en karlı olanlardan biridir.

 • 000 TL yatırımları 32 gün içinde 40,87 TL kar sağlar.
 • 000 TL yarımları 181 gün içinde 217,60 TL kar sağlar.
 • 000 TL yatırımları 32 gün içinde 81,75 TL kar sağlayacaktır.
 • 000 TL yatırımları 32 gün içinde 122,62 TL kar sağlanacaktır.

ING Bank Hoşgeldin Avantajları Nelerdir?

ING bank hoşgeldin mevduat faiz oranı alt limit uygulanmadan kullanmadan kullanım avantajı sağlayacaktır. Yıllık olarak diğer kamu bankalarına oranla daha fazla kar edilmesini sağlayacak avantajlı yatırımlar arasında yer alır. ING Bank mevduat faiz oranları hesaplama; % 11 üzerinden yatırılan vadeli birikim hesabına göre farklılık gösterecektir. Hoşgeldin avantajları arasında, güncel ayrıcalıklarla faiz oranları üzerinden kazanım sağlanabilmektedir. Para çekimlerinde vadenin bozulmaması sağlanır ve uzun süreli kar sağlayan avantajlı hesaplar arasında yer almaktadır. 1 yıllık güncel hoşgeldin faizlerinden yararlanmanız sağlanacak şekilde uzun vadede yararlanmanız için özel seçenekler sunulmaktadır.

ING Bank Turuncu Hesap Avantajları Neledir?

Gecikme faizinin uygulanmadığı hesaplardan biri olarak, otomatik ödeme talimatı vererek kullanabilirsiniz. Aylık minimum 100 TL üzerinden birikim yapmanızı sağlayacak etkili bir kar oranı verecektir. Kredi kartsız ve vadesiz otomatik ödeme imkanı sağlayacak olan Turuncu hesapta, gecikme faizi de uygulanmamaktadır. Turuncu hesaba aktarılan tutar düzenli olarak faiz kazanarak, kazancın artmasında destek olacaktır. Otomatik ödemeyi iptal ettiğinizde, hesabınızdaki tutar üzerinden faiz kazancınızın aktarımı belirlenir. Birilim üzerinden günlük faiz kazanma avantajlarının hesaplanması sağlanmaktadır.

ING Bank Altın Biriktirme Hesabı Avantajları Neledir?

İNG bank altın biriktirme hesabı üzerinden bankanın vadeli ya da vadesiz bölümüne yatırım yapma şansı elde edebilirsiniz. Çalınmalara karşı hem kar edebileceğiniz hem de Türk lirası üzerinden faizlerle kar edebileceğiniz bir hesaptır. Altının günlük hesapları üzerinde gram cinsinden altın alımı yapılabilmektedir. Kredi kartınızla vadesiz altın hesabını açarak kısa zamanda kar edebilirsiniz. Vadesiz ve vadeli olarak yatırımlarınızı İNG bank üzerinden değerlendirebilirsiniz. Kredi kartı üzerinden birikimleri güncel altın kuruyla değerlendirebilirsiniz.

birevim

7 Comments

 • Ing bank faiz oranlarında gerçekten yüksek bir oran belirtmiş, diğer bankalara göre güzel teşvik paketleri var.

 • ING Bank faiz oranlarında bir değişiklik yaptı mı acaba, sitelerinde göremedim

  • Merhaba Salih Bey,
   ING Bank 2020 mevduat faiz oranlarını yazımızda paylaştık. buna ek olarak farklı kampanyalarda yapmaktadırlar.

  • Merhaba Ayhan Bey,
   Genelde Mevduat hesabı faiz oranları yılbaşında değişir.

 • ING Bank mevduat faizleri gerçekten güzel, yıl başında daha da yükselir tahminim

 • ING bankın mevduat faiz oranları gerçekten çok iyi bence en iyi oranı veren banka

Leave a Comment

twenty − 3 =