İş Bankası 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Mustafa Kemal Atatürk birçok ilki başlatmıştır.  İş Bankası da bu ilklerden biridir ve ilk ulusal bankamızdır.  Hatta ilk Genel Müdürü cumhurbaşkanlarımızdan Sn. müdürü Celal Bayar’dır. 2 Şube ile açılan İŞ Bankası şimdilerde tüm şehirlerimizin yanı sıra neredeyse kasabalarda dahi hizmet vermektedir.  Son dönemlerde yaşanan korona salgını sebebi ile İş Bankası 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı gibi avantajlar ile vatandaşına ve devletine sorumlu bilinci ile yine destek vermektedir.

Bir araba satın almak göz korkutucu bir görev olabilir. İnsanlar genellikle bir sonraki araçlarını satın almaya büyük miktarda zaman, para ve düşünce ayırırlar. Ancak, yeni bir araba satın almanın insanlar için heyecan verici bir zaman olması gerektiğini düşünüyoruz! İnternet araştırma araçlarını hem arabanızı seçerken hem de kredi ile ilgili hesaplamaları yaparken kullanabilirsiniz.

Araba alma araçlarından yorumları okurken nelere dikkat etmelisiniz. Hem uzmanlardan hem de sahiplerden çevrimiçi araba incelemelerine bakın. Uzmanlar size araç ve özellikleri hakkında profesyonel bir bakış açısı sunabilirken, bir araç sahibi incelemesi size otomobilin günlük olarak nasıl çalıştığı hakkında daha gerçekçi bir görünüm verebilir. Her ikisi de satın alma sürecinde faydalı olabilir.

İhtiyaçlarınıza ve finansal kapasitenize uygun çeşitli araç seçeneklerine bakın. Piyasadaki çeşitli markaları ve modelleri düşünün ve gelecek yıl içinde satış için planlanan modellere bakın, çünkü ihtiyaçlarınızı karşılarsa beklemeye zaman ayırmaya değer olabilir. Bulduğunuz tüm seçenekleri, onlar hakkında ne sevdiğinizi ve nelerin eksik olabileceğini karşılaştırın. Bu adım sırasında açık fikirli olun; bulduklarınız sizi şaşırtabilir!  Ve şimdi sıra İş Bankası 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı başvurusuna geldi.

 

İş Bankası Taşıt Kredisi Avantajları Nelerdir?

İş Bankası Nisan 2020 itibarı ile 60 ay vade ile İŞ Bankası taşıt kredisi kullandırmaktadır.

  • Faiz oranı %1,05
  • Maliyet oranı %1,29

Örnek vermek gerekirse 10.000 bin türk lirası taşıt kredisi kullanırsanız, aylık ödemeleriniz ve toplam tutar oldukça cazip olacaktır.  İş Bankası 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı 18 yaşını aşmış ve gelirini beyan edebilen herkes için hemen başvurun!

birevim

7 Comments

  • Güncel faiz oranı hala 1,05 mi acaba? Faiz oranı fırsatı devam ediyor mu halen?

  • İş Bankası sektördeki rakip bankalara göre gerçekten güzel faiz oranları sunmuş

  • İş Bankasının bu tarz fırsatlarını kaçırmamak lazım faiz oranı çok iyi, yükselecektir yakında faizler

  • İş Bankası 100.000 TL taşıt kredisi için faiz oranı gerçekten iyi 🙂

Leave a Comment

fourteen − 10 =