İstanbul’da Satılık Prefabrik Ev Almak Mümkün Mü?

birevim faizsiz kredi

Prefabrik veya modüler evler olarak da adlandırılan önceden inşa edilmiş evler, nihai montaj için sahaya gönderilmeden önce öncelikle bir fabrikada inşa edilen evlerdir. Fabrikada yıllar içinde bir iş sürecinin rafine edilmesinden gelen ayrıntı ve verimliliğe dikkat edilmesi, bir dizi çevresel ve ekonomik fayda sağlar.

Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün Mü? Elbette, prefabrik evi yerleştireceğiniz arsaya ve gerekli izinlere sahipseniz neden olmasın.

Prefabrik Evin Avantajları Nelerdir?

Prefabrik evler fabrikada yani  kapalı alanlarda hazırlandığından malzeme korunaklı kalacağından sağlık açısından normal evlere göre daha avantajlı olacaktır. Avantajları bununla sınırlı değildir.  Uzak bölgelerde yaşayanlar için, önceden inşa edilmiş evler iyi bir seçenektir, çünkü bir ev inşa etmek için uzun bir mesafe katmak isteyen müteahhitleri bulma zorluğunu azaltarak, daha sonra teslim edilen tek bir merkezi yere inşa edilirler.Çevre dostu prefabrik evler maliyet, sağlık ve daha birçok açıdan benzerlerinden daha avantajlıdır.

Prefabrik yapı, bir imalat sahasında bir yapının çeşitli bileşenlerinin bir araya getirilmesi ve bu alt montajların inşaat şantiyesinin bulunduğu yere taşınması uygulamasıdır. Prefabrik yapı giderek yaygınlaşıyor, kaliteyi artırıyor ve çeşitli bütçelerde mevcut hale geliyor. Prefabriklik algısına rağmen, bu tür yapıların sayısız faydası vardır.

Modüler yapı genellikle enerji verimliliği ve sürdürülebilir yapı için takdir edilmektedir.Geleneksel yapım yöntemleri atıkların artmasına neden olan ekstra malzemeler gerektirir. Bununla birlikte, prefabrik alt montajlar bir fabrikada inşa edildiğinden, ekstra malzemeler kurum içinde geri dönüştürülebilir. Bu, geleneksel bir şantiyeden doğrudan bir çöp sahasına doğrudan atık gönderme konusunda önemli bir gelişmedir. Fabrikanın kontrollü ortamı;

  • daha doğru bir yapıya,
  • daha sıkı bağlantılara
  • daha iyi hava filtrasyonuna izin verir,

bu da daha iyi duvar yalıtımı ve enerji verimliliğinde artış sağlar.

Prefabrik Evler İstanbul İklim Şartlarına Uygun Mudur?

İstanbul’da prefabrik başarılı bir ev inşa etmek, bölgenin unsurlarının farkında olmak ve hem zorlukları hem de fırsatları anlamak anlamına gelir. Neyse ki, prefabrik evler, sert çöl ikliminden zorlu dağ şartlarına uyum sağlayabilecek şekilde inşa edilebilir. Prefabrik evlerin fayda sağlayan 3 önemli unsuru vardır.  Bu üç unsur ekolojik,ekonomik ve verimli olmasıdır.

Akıllı bir planlama ile hayallerinizdeki eve kavuşabilirsiniz.  Dilerseniz tek dilerseniz çift katlı, büyük yada küçük pencereli hayal dünyanızı zorlayın ve konforlu ve estetik evinizi tasarlayın.  Satılık Prefabrik Ev İstanbul’da Almak Mümkün Mü? Evet, dilerseniz hayallerinizdeki prefabrik eve kısa sürede kira öder gibi sahip olabilirsiniz.  Faizsiz, vade farksız küçük taksitler ile üstelik peşinatsız sahip olabilirsiniz.

75 bin türk lirasından başlayan prefabrik ev fiyatları isteğinize göre şekillenen metrekare ve diğer özelliklere göre artmaktadır.

Senetle, küçük taksitler ile İstanbul’da Prefabrik ev almak mümkün! Faizsiz finans yönetimi yapan şirketler ile irtibata geçin, kısa sürede evinize sahip olun.

birevim

5 Comments

  • İmkanım olsa kesinlikle alacağım prefabrik ev İstanbul’da. Şöyle güzel Ağva taraflarında bulabilsem ve imkanım olsa kaçırmak istemezdim.

  • Prefabrik evlerine satılması daha kolay olur diye düşünüyorum, ancak sağlamlığı da çok önemli

  • İmkan meselesi aslında, ancak İstanbul hava şartlarında alınacak prefabriğe çok iyi ısı yalıtımı yapılmalı diye düşünüyorum

  • Prefabrik evlerin fiyatlarında baktığım kadarıyla artış olmuş, bu yüzden ikinci el prefabrik ev almak daha mantıklı

  • Prefabrik evler son zamanlarda çok fazla revaçta, fiyatlarının son halini bilmiyorum ama çok fazla bir ilgi var bulunduğum bölgede de

Leave a Comment

20 − 20 =