İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat!

birevim faizsiz kredi

Ev sahibi olmak hem bizleri kira derdinden çıkarır hem de yatırım aracı olarak emlak sektörü oldukça avantajlıdır. Ancak İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat? Diyoruz. İpotek, kredi, vergiler, taşınma daha birçok konuda bilgilenmenizi öneririz.

Bir ev satın almak heyecan vericidir. Ancak işler ters gittiğinde stresli olabilir. Yıllık ev alıcı anketinde, Mortgage Danışmanları, son iki yıl içinde ev satın alanların üçte ikisinde (% 66) sorun yaşadığını tespit ettiler. Aşağıda, ev alıcılarının karşılaştığı en yaygın sorunlar hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Uygun bir ev ararken dikkat!

İstanbul’da Taksitle Ev Almak İsteyenler Dikkat? Uygun bir mülk bulmak için ideal bölgenizde okul, hastane, yeşil alanlar ve fiyat üzerinde araştırma yapın. Tüm bu şartlara uygun bir ev bulmakta zorlanıyorsanız, mükemmel uyumu bulmak için diğer İstanbul’un diğer mahalleleri keşfetmeye değer olabilir.

Satıcının bir mülk üzerindeki teklifinizi kabul ettiği, ancak daha sonra farklı bir alıcıdan daha yüksek bir teklifi sebebi ile geri çektiği durumlar olabilir.  Dikkat satıcı sizi birden fazla alıcı olduğuna inandırarak evi ederinden fazla bir tutara satmaya çalışıyor olabilir.

Evi satın aldığınızda hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Az önce bahsettiğimiz ankete göre; mülkün kötü durumda veya beklenmedik mobilyalarla bırakıldığını söyleyenler var. Bunun olmasını önlemek için, satıcının mülkü iyi düzende bıraktığı satın alma sözleşmenize yazılması iyi bir fikirdir.

Faizsiz taksitle ev edindiren yöntemler nelerdir?

Ev almaya kesin karar verdiyseniz ve tasarruflarınızı yaptıysanız, şimdi sıra uygun bir taksitle ev edindirme şirketi ile irtibata geçmektir.  Taksitle ev almak istiyorsanız banka faizlerine boğulmadan ev sahibi olabileceğiniz seçenek bulunuyor.

Faizsiz finans yatırım şirketleri vade farksız küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor. Üstelik peşinatsız seçeneğe de sahipsiniz. Noter huzurunda yapılan çekilişler ile ev edindiren şirketlerden kura sonucuna göre ilk sıralarda dahi ev sahibi olmanız mümkündür.  Kira yükünüz gittiğinde taksit oranlarınızı yükselterek evinize daha hızlı da sahip olabilirsiniz.

İstanbul’da taksitle ev almak isteyenler Dikkat! Bankalar ile irtibata geçmeden önce faizsiz finans şirketleri ile irtibata geçerek vade farksız evinize kavuşun. Bu sistemde her gelir gurubuna uygun yapılandırma söz konusu ve dolayısı ile Türkiye’nin her hangi bir yerinden kolaylıkla evinize sahip olabilirsiniz. Banka faiz yükü altında satın alacağınız eve ekstra ücret ödemeden evinize kavuşmanız mümkündür.

Faizsiz Finans Yatırım Şirketlerinin Avantajları Nelerdir? 

İster yatırım için ister kiracılıktan kurtulmak için ev almak isteyin her halükarda bu avantajlı ev edindirme sistemini kullanabilirsiniz.

Farklı katılım modelleri ile he gelir gurubuna hitap eder,

  • Peşinatsız ev sahibi yapar,
  • Kredisiz,
  • Dilerseniz senet ile
  • Faizsiz ve vade farksız,
  • Bütçenize uygun taksitler ile hayallerinizde ki eve kavuşabilirsiniz.
birevim

Leave a Comment

five × one =