Kamu Bankalarından 4 Yeni Kredi Paketi

birevim faizsiz kredi

Normalleşme sürecinde Kamu bankalarından kredi müjdesi vererek 4 yeni kredi paketini hayata geçiriyor. Taşıt, konut, sosyal hayatı destek ve tatil destek olarak dört ayrı konuda kredi sunan kamu bankalarının içinde bulunduğumuz dönemde en çok rağbet gören kredi paketi konut kredileri.

Kredi ile Ev Sahibi Olmak

Konut kredisi almak isteyenler kamu bankalarının sunduğu cazip kredi paketleri ile bütçelerine uygun bir ödeme planı yapıyorlar. İçinde bulunduğumuz dönem bazı yerlerin düşüşe geçmesi açısından ev almak için uygun bir zaman olarak görülüyor. Kamu bankaları ekonominin durgunlaştığı pandemi döneminde gayrimenkul piyasasını cazip kredi paketleri ile canlandırıyor. 12 ay ertelemeli konut kredisi teklifi sunan kamu bankaları tarihimizin en düşük faiz oranlarını uygulayarak ev sahibi olmak isteyenlere yeni bir umut ışığı oluyor.

Kredi Şartları

Kamu bankalarının sunduğu avantajlı konut kredisi paketinde Vakıfbank, Halkbank ve Ziraat Bankası vatandaşlara Yeni(sıfır) konutlar için %0,64 faizle ev alabilme imkanı sunuyor. 2. El konutlar için 180 ay vadeye kadar çıkabilen ve %0,74 faiz oranı kullandıran kamu bankaları, İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde azami 750 bin TL’ye kadar; diğer şehirlerde azami 500 bin TL’ye kadar kredi kullandırabilmektedirler.

Ev Sahibi Olmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Kişiye özel avantajlara sahip olan ve minimum faiz oranları sunan kamu bankaları %10’dan başlayan peşinatlar almaktadırlar. Kredi ile ev almak isteyenler içinde bulunduğumuz pandemi dönemini bir fırsata dönüştürmeli ve bankaların cazip kredi paketlerini değerlendirmeli. Kamu bankalarından kredi ile konut alma konusunda Birevim değerli müşterilerine her türlü desteği sunmaktadır. Ev sahibi olmak isteyen sayısız insanı mutlu etmeyi amaçlayarak yola çıktık. İnsanların hayallerini sıradışı bir yöntemle gerçeğe kavuşturuyoruz. Amacımız gayrimenkullerin faizsiz ve bütçelere uygun bir maliyetle alınmasını sağlamak. Faizsiz ev sahibi olmanın yöntemleri konusunda uzman olan Birevim olarak, siz değerli müşterilerimizi ev sahibi olma mutluluğuna eriştirmek için Küçükbakkalköy Mah. Merdivenköy Cad. No:2  Ataşehir/İstanbul adresindeki ofisimize bekliyoruz. İ[email protected] e-posta adresimize öğrenmek istediğini her türlü soruyu atabilirsiniz. 444 23 53 nol’u telefonla ofisimize ulaşabilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

16 − two =