xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Katılımevim’den, Gebzespor’a Destek

Katılımevim’den, Gebzespor’a Destek

Katılımevim, banka faizleri sebebi ile ev ya da araba sahibi olamayan binlerce insana kolaylık sağlamasının yanı sıra, sponsorluk destekleri ile de adından söz ettiriyor. ‘Gebzespor Yaşasın’ sloganı ile göreve gelen Recep Avcı yönetimine 100 bin TL’lik destek veren Katılımevim, sporseverlerin de bu yönde ilgisini çekti.

birevim-tasarruf-reklam

Gebze Şube Müdürü Yasin Bozkara’nın girişimleri ile Katılımevi Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, Bölge Müdürü Muhammet Durmuş’un onayı ile Gebzespor’a forma sponsoru olundu. 100 bin TL’lik de maddi destek sağlayan Katılımevim, Gebzespor taraftarından da büyük alkış aldı.

‘Katılımevim’e Teşekkür Ediyoruz’

Klüp Başkanı Recep Avcı, Katılımevim Yönetim Kurulu’na teşekkür etti. Recep Avcı, ‘Gebzespor’a destek sunan herkes başımızın tacı. Katılımevim Yönetim Kurulu Başkanı Serdar Turhan, Bölge Müdürü Hasan Muhammet Durmuş ve Gebze Şube Müdürü Yasin Bozkara’ya teşekkürediyoruz. En büyük isteğimiz ligin ikinci yarısında taraftarıyla bütünleşen, ligi domine eden başarılı bir Gebzespor’u taraftarımıza izletmek. Bunu başaracağız inşallah.’’ İfadelerini kullandı.

birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ziraat Bankası Bireysel Emeklilik İptali Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası bireysel emeklilik iptali nasıl yapılır; 2018 yılından itibaren 45 ya altında olanlar, özellikle …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir