Kayseri Konut Projeleri

birevim faizsiz kredi

Kayseri’de bulunan bazı konut projelerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. Kayseri konut projelerini uygun fiyat ve kampanyalarından yararlanın.

Arven Cadde

Kayseri’nin merkezi konumda Kocasinan ilçesinde bulunan emlak projesi üniversiteye yakınlığı ile dikkat çekiyor. Tek bloktan oluşan yapı Kayseri’den ev almak isteyenler için cazip bir konumdadır. Her katta dört daire bulunan projede daireler 3+1 tipindedir. Kayseri Havaalanı’na da yakın olan proje toplamda 50 dairesi vardır. Bu daireler 172 metrekare genişliğine sahip olup fiyat aralıkları 260 bin liradan 343 bin lira arasında değişiyor. Açık otoparkı ve fitness salonu bulunun konut projesi sosyal yaşam alanını genişletiyor. Ağustos 2020 tarihinde teslim edilecek daireler kaçırılmayacak fırsat dairelerdir.

Manzara Evleri

4 bin 800 metrekarelik geniş bir arazi üstüne kurulan Kayseri konut projeleri içerisinden biri olan Manzara Evleri toplamda iki bloktan meydana geliyor. Şehrin merkezinin gürültüsünden uzak ama yine de şehir merkezine 5 kilometre uzaklıkta olan evler ailenizle rahat bir yaşam alanı sunuyor. Manzara Evleri emlak projesinin daire tipleri iki tanedir. Bunlar 3+1 ve 4+1 dairelerdir.

Adını da verdiği Manzara Evleri konut projesi önünde mükemmel Erciyes Dağı’nın manzarasını içerir. Çevresinde ise sizin için 85 metrekarelik peyzaj alanı da ayırmıştır. Ailenizle son derce güvenli ve ferah yaşayabileceğiniz Manzara Evleri 205 ve 225 metrekare genişliğindedir. Türk hamamı, Fin hamamı, sauna, fitness salonu gibi sağlık için proje içerisinde yer alan ayrıcalıklar vardır.

Ödül Yapı Concept

Kayseri Melikgazi’de bulunan proje toplamda 12 katlı olan binaları içeriyor. Bu binadaki proje konut tipi ise 3+1’dir. Daireler 115 metrekare ile 160 metrekare genişliğinde olup ferah bir yaşam alanını sunuyor. Şehir merkezine yakın ve oldukça cazip bir konumda bulunan Ödül Yapı Concept konut projeleri içinde ilgi çekiyor. Çevresinde her türlü sosyal yaşam alanını düşünen yapı çocuk parkı, oturma alanları, futbol sahası, basketbol sahası gibi imkanlarını sunuyor. Toplamda 48 daire bulunan proje daire fiyatları 280 bin lira ile 300 bin lira arasında değişir.

Birevim Kayseri Kocasinan Şube’si 0352 222 87 75 numaralı telefonumuzu arayabilir ya da Gevher Nesibe Mahallesi İstasyon Caddesi Camlı İş Merkezi No:25/C Kocasinan / Kayseri adresini ziyaret edebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

1 × two =