Kuveyt Türk Müşteri No Nasıl Öğrenilir?

Kuveyt Türk müşteri no nasıl öğrenilir? İnternet teknolojisinin yoğun olarak kullanıldığı günümüzde müşteri no öğrenmenin de çeşitli pratik yolları bulunmaktadır. Kuveyt Türk müşterileri için 8 basamaklı bir numara vermekte ve bu numara üzerinden işlem yapmalarını sağlamaktadır. Müşterilere özel olan bu numaraları, internet üzerinden ve cep telefonu üzerinden alma imkanı sunulmuştur.

birevim faizsiz kredi

Birevim İle Ev Almak Çok Kolay

Kuveyt Türk Müşteri No Öğrenmenin Kısa Yolları

Banka işlemlerini kolay bir şekilde yapmak için düzenlenmekte olan 8 basamaklı müşteri nosu için mobil alan aynı zamanda telefon numarası kullanılabilmektedir. Kuveyt Türk müşteri no öğrenme işlemi için ilk olarak 0 80 251 0 123 numarasını ya da 444 0 123 numarasını tuşlayabilirsiniz. Yurtdışı çağrı merkezine bağlanma hattı için +90 444 0 123 numarasını aramanız gerekmektedir.

 • Müşteri no temsilcisine bağlanmak için bu numaraları kullanabilirsiniz.
 • Sesli yanıt servisi üzerinden 2 tuşla işlemin başlamasını sağlayabilirsiniz.
 • Bu aşamadan sonra tekrar 2 numarasına basmanız gerekecektir.
 • Son olarak altıyı tuşlayarak direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanırsınız.

Kuveyt Türk Müşteri No Öğrenmek İçin Gerekli Olan Bilgiler

Kuveyt Türk müşteri no adım adım şu şekilde ilerlemektedir. Öncellikle numaranın öğrenilmesi için müşteri temsilcisinin sorularına doğru cevap vermeye özen gösterilmesi gerekmektedir. Sonraki evrede size yöneltilecek sorular arasında Annenizin kızlık soyadının bilgileri istencektir. Aynı zamanda arayan kişinin gün/ ay ve yıl olmak üzere doğum tarihini belirtmesi de işlem sırasında önemlidir. Bundan sonraki evrede güvenlik sorusu kullanıyorsanız güvenlik sorusuna da geçiş yapılacaktır. Sorular cevaplanmadığı takdirde müşteri temsilcisi size müşteri no bilgisini vermeyecektir.

Kuveyt Türk Müşteri No IBAN İle İşlem

IBAN ile işlem yapmak için müşterinin 14 basamaklı olan numarasının son 8 hanesini müşteri temsilcisiyle paylaşması gerecektir. Müşteri nosunun alınması için müşteri nosuyla uyumlu olan IBAN nosunun kullanılması önemlidir. İnternet şubesi üzerinden yapılacak olan girişlerde öncellikle müşteri nosunu öğrenmek için T.C kimlik numarasına ihtiyaç duyulmaktadır. Resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmak için site üzerinden iletişim menüsüne girilmesi, bize yanın kısmından form doldurmalıdır.

Formu doldururken doğru bilgilendirmeleri yapmanız ve ekranda açılan sayfada istenilen kişise bilgilere doğru cevapları vermeniz gerecektir. Açıklama bölümünde gerekli olan detaylı bilgiler paylaşıldıktan sonra Kuveyt Türk müşteri no almanız için size geri dönüş yapılır.

Kuveyt Türk müşteri No Mobil Şube

Mobil şube üzerinden hesaplarla ilgili işlemlerle ya da kart bilgileri üzerinden de giriş yaparak hesap hareketlerini inceleyerek bilgileri görebilirsiniz. Aynı zamanda internet bankacılığı için kart ve kredi bilgilerinin bütün mevzuatının görüneceği mobil adresle birlikte SMS yoluyla da işlemleri yerine getirmeniz gerekecektir. E posta adresi üzerinden bilgi isteme talebinde bulunarak müşteri numaranızın size ulaşması sağlanacaktır.

 

birevim

7 Comments

 • Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini ararak öğrenebiliyoruz diye biliyorum 🙂

  • Merhaba Süleyman Bey,
   KuveytTürk müşteri yetkilisine bağlanıp durumu anlatmanızın ardından bir kaç soru sorulmakta ardından öğrenebilirsiniz.

 • Kuveyt Türk bankacılık olarak gerçekten iyi bir banka, bir kaç aydır müşterisiyim ve yıllardır diğer bankalardan görmediğim ilgiyi gördüm

 • Artık müşteri numarası pek bir işe yaramıyor tc kimlik ile giriş yapabiliyoruz uygulamalarına

Leave a Comment

*

code

15 + seven =