Kuveyttürk 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Kuveyt Türk, pandemi virüsü süresince aldığı kararlar neticesinde ekonomiye katkı sağlamakta ve sektöründeki öncü konumunu sürdürmektedir. Seçkin ürün ve hizmet kompozisyonu çok sayıda finansal ürün ve hizmeti etkin bir biçimde müşterileriyle buluşturan banka Kuveyttürk 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı ile de birçok kişiye fayda sağlamaktadır.

Ev satın almaya karar verdiyseniz öncelikle kredi notunuzu kontrol etmenizi öneririz.  Yasalar gereği bu raporu bankanızdan temin edebilirsiniz. Banka ile irtibata geçmeden bu rapora sahip olmanız yolunuzu kısaltabilir.  Kredi puanınız ne kadar yüksek olursa, ipoteğinizdeki faiz oranı o kadar düşük olabilir. Peki, kredi notu nasıl oluşur?

  • Ödeme zamanında: Faturalarınızı zamanında ödediniz mi?
  • Borç tutarları: Genel borcunuz nedir?
  • Kredi geçmişinin uzunluğu: Ne zamandır ödünç para alıyorsunuz?
  • Yeni kredi: Yeni kredi başvurusunda başvur mu?
  • Kredi türleri: Kredi verenler, banka kartları, araba kredileri ve öğrenci kredileri gibi çeşitli türlere görmeyi sever.

Tüm bu araştırmaları geçtiniz mi? Evinize karar verdiyseniz şimdiki avantajları değerlendirmenizi öneririz.  Kuveyttürk 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı ile kar payı oranı % 0,99 ve maliyet oranı %1,02’dir.  200 bin Türk lirası bir kredi almanız durumunda ödemeleriniz her aya 2.856 Türk lirası olacaktır. Ve 120 ayda toplamda geri ödeme tutarı ise 344.682 Türk lirasına karşılık gelecektir.

Toplam MaliyetFaiz OranıAylık Taksit
344.682 TL0,99%2.856 TL

Siz ne kadar ödeyebileceğinize karar verin sonrasında 120 ay vade ile en avantajlı şekilde evinize kavuşun.

Kuveyttürk Konut Kredisine Nasıl Başvurabilirsiniz?

Kuveyttürk konut kredisi hesaplaması sistemi kredi türünüzü seçmenize destek olur.  Kredi tutarınızın geri ödeme taksit tutarı ne olacak ve ödeme sıklığınızı belirleyin. Vade konusunda netleşin, faiz oranını belirleyerek ödeme planı oluşturulabilir.   Elbette birebir Kuveyttürk şubelerini de ziyaret edebilirsiniz.

Kuveyttürk 120 ay vadeli konut kredisi başvurusu için internet üzerindeki aracı firmaları da kullanabilir karşılaştırmalı şekilde size en uygun kararı verebilirisiniz.  SMS ile bilgilendirilerek yönlendirilirsiniz.  Tercih etmeniz durumunda Kuveyttürk 200.000 TL 120 Ay Vadeli Konut Kredisi Fırsatı en kısa zamanda size büyük avantaj sağlayacaktır!

birevim

6 Comments

  • Kuveyttürk bu tarz kredilerde gerçekten çok cazip faiz oranları sunuyor 🙂

  • Kuveyttürk 120 ay vadeli 200.000 TL faiz oranı gerçekten çok iyi, faiz oranıda çok iyi 0,99 oran çok güzel

  • Kuveyt Türk’ten güzel bir kredi fırsatı gelmiş, güncel olarak kampanya devam ediyor mu acaba?

  • Kuveyttürk’ün kredi seçenekleri gerçekten çok güzel, faizleri de bence çok yüksek değil

Leave a Comment

4 × three =