Mardin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Ev sahibi olmak mı istiyorsunuz? Konut kredisi almak için yeterli özelliklere sahip değil misiniz? Kredi yüzünden ödeyeceğiniz binlerce TL gözünüzü mü korkutuyor? Mardin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan bir alternatif mi arıyorsunuz? Bu noktada, henüz Birevim ile tanışmamışsınız demektir.

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde şubesi bulunan Birevim; kurulduğu günden bu yana birlikte tasarruf yöntemini belirlemiştir. Bireysel tasarruf ile tüketicilerin ciddi borçların altına girdiğini ve ipotek konulan evlerinin ellerinden alınma riskinin ortaya çıktığını fark eden Birevim; bu sorunu çözmek adına son derece avantajlı ödeme seçenekleri geliştirmiştir. Birevim’in sunmuş olduğu avantajlardan Türkiye’nin 81 ilindeki tüketicilerin faydalanması mümkündür.

Mardin’de Kredisiz ve Taksitle Ev Almak İçin Nereye Başvurmak Gerekir?

Mardin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden size en yakın Birevim şubesine gitmelisiniz. Birevim.com üzerinden tüm Birevim şubelerinin adreslerini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Bunun yanı sıra, internet üzerinden form doldurarak da başvuru yapabilirsiniz. Form doldurma sırasında ilk olarak ev için başvuru yaptığını belirtmelisiniz. Ardından, adınızı ve soyadınızı, telefon numaranızı, il ve ilçe bilgilerinizi, mail adresinizi girmelisiniz. Formu doldurup göndermenizle beraber en kısa sürede bir Birevim müşteri temsilcisi tarafından aranacaksınız. Tüm bunlara ek olarak, 444 23 53 iletişim merkezi numarasını arayarak da başvuru yapabilir ve ev satın almayla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Birevim Hangi Avantajları Sunuyor?

Birevim; Türkiye’nin her yerindeki tüketicilerin faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz, ek ödemesiz ve kira yardımı olmaksızın ev sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

 • Birevim sayesinde tüketicinin bütçesine uygun bir ödeme grubuna yerleştirilmesi sağlanmaktadır. 60 ila 480 ay vade süresine sahip ödeme grupları arasından tercih yapılabilir. Tüketicinin hangi ödeme grubuna katılacağının yanı sıra aylık taksit ödemelerinin ne kadar olacağı da yalnızca kendisi tarafından belirlenmektedir.
 • Birevim’e Mardin’den tutun da Edirne’ye kadar Türkiye’nin her yerinden insanlar başvuru yapabilir. Hiçbir müşterinin ayırt edilmediği bu sisteme katılmak için ekstra özellik aranmaz.
 • Birevim; faiz ve peşinat talep etmemesi bakımından takdir edilmektedir. Birçok kişi konut kredisi almasına rağmen satın almak istediği evin yüzde 20’lik veya 25’lik kısmını peşinat olarak ödemek zorundadır. Ancak, Birevim’de peşinat ödeme zorunluluğu yoktur. Yine de isteyen tüketiciler peşinat ödeyerek ödemelerinin daha erken bitmesini sağlayabilirler. Bunun yanı sıra, faiz oranının olmaması çok ciddi bir avantajdır. Konut kredisi faiz oranı yüzünden ev satın almak için talep edilen miktarın neredeyse iki katı geri ödenmektedir.
 • Birevim sayesinde tüketiciler normalden çok daha önce ev sahibi olmaya hak kazanmaktadır. Buna ek olarak, Birevim’in avantajları sayesinde vade süresinden çok önce tüm ödemeler bitmektedir.

Sonuç olarak, Mardin kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim’i aramalısınız.

birevim

8 Comments

  • Merhaba Rümeysa Hanım,
   Dilediğiniz evi alabilirsiniz herhangi bir kriter bulunmamaktadır.

  • Merhaba Bayram Bey,
   Birevim Mardin Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı’nda ev fiyatları için üst limit bulunmamaktadır.

  • Merhaba Muhammed Bey,
   Ev teslim süresi dahil olacağınız gruba göre değişkenlik gösterir.

 • Bankadan ev için kredi çıkartabilmek çok sıkıntılı gerçekten, faizsiz seçenekler gerçekten çok iyi oldu

 • Faizsiz kredi demek bence çok şahane bir şey, sadece ev fiyatını ödüyoruz kredi diye 🙂

Leave a Comment

seven + 17 =