Muş Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Ev almak için konut kredisi dışında farklı seçenekler mi arıyorsunuz? Hem ekonomik hem de avantajlı seçeneklerle ev sahibi olmak mı istiyorsunuz? Bu noktada, hiç vakit kaybetmeden Birevim.com sitesini ziyaret etmelisiniz. Birevim; sektöre girdiği günden bu yana Türkiye’deki binlerce tüketicinin faizsiz, peşinatsız, ek ödemesiz ve kira yardımı olmaksızın ev sahibi olmasını sağlamıştır. Siz de Muş kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı arayışı içerisindeyseniz Birevim’i tercih etmelisiniz.

Birevim’den Kredisiz Ev Alma Seçenekleri

Birevim; bireysel tasarruftan ziyade el birliği sistemiyle para toplanması ve her aileye bir ev alınması şeklinde işleyen bir düzene sahiptir. Kredisiz ve faizsiz ev sahibi olan aileler; aylık ödemeler sayesinde her ay bir aileyi ev sahibi yaparlar. Bu sayede, faize bulaşmadan gayet doğal yöntemlerle ev sahibi olma şansı elde edilir.

 • Muş kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için tüketicinin ilk olarak hangi evi satın almak istediğini belirlemesi gerekir. 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere farklı ev seçenekleri arasından tercih yapılmalıdır. Ayrıca, söz konusu evin fiyatı da net olarak öğrenilmelidir. Bu noktada, konut kredisi seçeneğinde olduğu gibi ekspertiz işlemlerine gereksinim duyulmaz.
 • Evin fiyatının belirlenmesinin ardından ev satın almak isteyenlerin peşinat ödeyip ödemeyeceklerine karar vermesi gerekir. Bu hususun belirlenmesinin ardından ise tüketicinin aylık ne kadarlık taksitler ödeyeceğine karar vermesi şarttır.
 • Tüketicinin vermiş olduğu bu kararlar; onun kaç kişilik tasarruf grubuna gireceğini belirleyecektir. Bu noktada, birçok kişinin tercihi 120 kişilik bir grup olmaktadır. 120 kişilik bir grup; aslında 120 ay vade süresini temsil etmektedir. Tüketici; normal şartlar altında 120 ay sonrasında eviyle ilgili tüm ödemelerini tamamlayacaktır. Bu noktada, Birevim’in avantajlı ödeme yöntemleri devreye girer. Ev sahibi; 120 ay dahi beklemeden tüm ödemelerini tamamlar.
 • Birevim’de tüm işlemler noter huzurunda yapılmaktadır. Sıra tespitli ve konut değer endeksli tasarruf yönteminde tüketicinin evini hangi ayda teslim alacağı noter huzurunda yapılan çekilişle belli olmaktadır. Bu sayede, herhangi bir ayrımın önüne geçilmekte ve insanların Birevim’e güvenmesi sağlanmaktadır.

Birevim Dünyasını Tercih Etmek İçin Sebepler!

Birevim; diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla daha güvenilir finansal imkanlar sunmaktadır. Konut bedelinin en başında belirlenmesi sayesinde söz konusu bedelin ilerleyen zamanlarda artması ve bu yüzden aylık taksit tutarlarının da artması gibi bir durum mümkün olmaz. Bunun yanı sıra, Birevim ile Türkiye’nin her yerinden ev alma şansı elde edilmektedir. Muş sınırları içerisinde yaşıyorsanız isterseniz Muş’tan isterseniz de Türkiye’nin farklı bir noktasından ev satın alabilirsiniz.

Taksitlerini ödemekte zorlanan tüketiciler; istedikleri takdirde ödemelerini durdurma şansına erişebilirler. Ayrıca, bir sebepten dolayı ev almaktan vazgeçenler, o güne ödedikleri tüm bedeli geri alma hakkına sahip olurlar.

birevim

8 Comments

  • Merhaba Yeliz Hanım,
   Teslimat süresi belirlediğiniz tutara, katılacağınız kura grubu gibi etmenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

  • Merhaba Sedef Hanım,
   Öncelikle en yakın Birevim şubesini ziyaret ederek sisteme dahil olmanız sağlanmaktadır. Oluşturulan ödeme planına göre bir gruba dahil edilmekte ve sıranın gelmesini beklemektesiniz.

  • Merhaba Esra Hanım,
   Bu şekilde bir süre verilmemektedir. Ödeme planınıza göre bir gruba dahil edilmekte ve sonrasında çekilişleri beklemektesiniz.

 • Kredi faizleri şu sıralar çok fazla, faizsiz sistemler bu süreçte çok büyük fırsat

Leave a Comment

six − 3 =