Ne Zaman Emekli Olabilirim? Diye Düşünme Taksitle Ev Sahibi Ol

birevim faizsiz kredi

Eski dönemlerde insanlar ev sahibi olmak için genellikle emekli olmayı ve toplu para almayı beklerlerdi. Ancak günümüzde değişen yasalar ile birlikte artık emekli olmak o kadar kolay değil! Geriye çekilen emeklilik yaşı sebebi ile artık; Ne zaman emekli olabilir? Ne kadar Maaş alabilirim? Sorularını bir kenara bırakmanızı öneririz. Şimdi taksitle ev sahibi ol ve kira yükünden kurtul!

Artık dönem anne babalarımızın dönemi değil! Şimdi birikim yaparak emekliliği düşünmeden ev sahibi olmak için fırsatları değerlendirme dönemidir.

Yıllar önce emeklilikten sonra alınan toplu para peşinata sayılarak ev sahibi olunabiliyordu.  Ancak şimdi bu çok uzak bir ihtimal maalesef.  Şimdiden tasarruf yöntemlerini geliştirebilmeniz için size önerilerimiz var.

  • Şimdiden almak istediğiniz evi seçin, evin ekspertiz değerini öğrenin. Bu size heyecan verecektir. Kendinizi o evde aileniz ile hayal edin.
  • İkinci aşama ise gelir gider listenizi mutlaka hazırlayın. Bu liste çıktıktan sonra gereksiz kalemler için kalıcı çözümler üretin.  Bu en önemli noktalardan biridir.
  • Tasarruf yapın, ne kadar olduğu önemli değil, kendinizi buna hazırlayın. Bu disiplin sizi ev sahibi hatta araba sahibi yapacaktır.

Ev Satın Almak Ve Yatırım Avantajı

Evet, çok büyük bir yatırım olduğunun hepimiz farkındayız ve bu büyük yatırıma girmek için elinize toplu para geçmesini bekliyorsunuz değil mi? Peki artık toplu paraya gereksinim olmadan bunu başarabileceğinizi söylesek ne dersiniz?

30 yılı aşkın süredir faizsiz yatırım aracı şirketleri devlet güvencesinde destek veriyor. Bu firmalarda her gelir gurubuna özel avantajlar söz konusudur. Artık yıllarca beklemek zorunda değilsiniz.  Ödediğiniz ev kirasını düşündüğünüzde ev sahibi olmak için emek vermek zaman ayırarak çözüm üretmeniz gerektiği kararına varacağınıza eminiz.

Ev almak zor değil, artık ertelemeyin.

Emekli Maaşın Ev Satın Almana ve Geçinmene Yeter mi?

Emekli iseniz şimdi peşinatsız ev satın alabilirsiniz. Üstelik küçük taksitler ile mümkün!  Eğer yazımızı baştan itibaren okuduysanız sizin için ev almanızı kolaylaştıracak tüyolar verdik. Gelir ve gider düzenlemenizi doğru yaptığınızda elbette tasarruf kaleminiz artacak ve ev sahibi olabileceksiniz.  Faizsiz Finans Yatırım şirketleri sizden peşinat istemiyor, alacağınız evin kendi bedeli üzerinden ödeme yapıyorsunuz, üstelik küçük taksitler ile ödeme yaptığınızdan emekli aylığınızın bir kısmını buna ayırabilmeniz mümkündür.

Emekli Maaşım ile Taksitle Nasıl Ev Sahibi Olabilirim? 

Ev sahibi olmak yüksek maliyet nedeni ile genellikle bir tür finansman içerir. Ev alırken en zorlayıcı nokta olan finans kaynağı ipotek borcu, banka kredisi vb. olabilir. İlk etapta banka kredisi tek seçenek gibi görünse dahi geri ödeme ve vade farkları göz önüne alındığında alacağınız eve ederinden fazla bir tutar ile sahip olduğunuzu görebilirsiniz.  Geciken ödemelere istinaden ek faizler vb. gerçekten ev kredilerinin cazibesini yitirmesine yol açıyor.

Emekli maaşınızın bir kısmını ayırarak, peşinat ya da depozitosuz mülk sahibi olmak mümkün! Aylık ödemelerinizi taksitlendirerek mülk satın alabilirsiniz. Faizsiz finansman şirketleri ile irtibata geçin.

birevim

Leave a Comment

4 × four =