xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Blog / Niğde Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Niğde Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

Faizsiz ev alma fikri size çok yabancı geliyor olabilir! Bugüne kadar binlerce insanın faydalandığı Birevim organizasyonu hakkında en ufak bir fikriniz bulunmuyor olabilir! Ancak, yine de Birevim.com sitesini inceledikten sonra Niğde kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

birevim faizsiz kredi

Faizsiz Ev Almak Mümkün Müdür?

Ev sahibi olmak için illaki konut kredisine başvurmak zorunda değilsiniz. Faizsiz ev fırsatını ayağınıza kadar getiren Birevim; Türkiye’nin her yerindeki tüketicilerin ev sahibi olmasını sağlamaktadır. Birevim’in tüketiciye özel olarak sunduğu ödeme yöntemleriyle ve kişiye özel seçeneklerle en kısa sürede ev sahibi olabilirsiniz. Faizsiz ev almak için başvuru yapmak dışında ekstra bir özelliğe sahip olmanız gerekmiyor! Birevim.com üzerinden form doldurarak bu işe başlayabilirsiniz. Form doldurmadan evvel amacınızın ev almak olduğunu belirtmelisiniz. Bir sonraki aşamada ise adınızı ve soyadınızı, e-mail adresinizi, telefon numaranızı ve il – ilçe bilgilerinizi eklemelisiniz. Formu doldurup gönderdikten sonra Birevim müşteri temsilcileri en kısa sürede sizinle iletişim kuracaktır. Bunun yanı sıra, 444 23 53 iletişim merkezi numarası üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca, Niğde’de bulunan Birevim şubesine bizzat giderek başvuru yapma ve ev almayla ilgili tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Birevim ile Faizsiz Ev Nasıl Alınır?

Birevim; otuz yılı aşkın süredir Türkiye’nin her bir şehrindeki tüketicilere hizmet sunmaktadır. Dar gelirli vatandaşlardan tutun da maddi imkanı iyi olan vatandaşlara kadar herkesin ev ve araba hayalinin gerçek olmasını sağlamaktadır. Konut kredisi geri ödeme planı ve faiz oranları sizi korkutuyorsa vakit kaybetmeden Birevim’in dünyasına dahil olmalısınız. Faizsiz ev alma fırsatını ayağınıza kadar getiren Birevim; bunu yaparken birçok tüketicinin korkulu rüyası olan peşinat ödeme zorunluluğunu da ortadan kaldırmaktadır.

 • Kredi puanınız düşük olduğu için konut kredisi alamıyorsanız Birevim’in ödeme seçenekleri tam olarak size hitap ediyor.
 • Birçok kişinin düşüncesinin tam aksine konut kredisi kullanmadan da ev sahibi olabilirsiniz. Dini sebeplerden dolayı faizli işlemlere olumsuz yaklaşıyorsanız Birevim’i tercih etmelisiniz.
 • Peşinat ve vade farkı ödemeden ev sahibi olmanızı sağlayan Birevim; imece usulünü dünyada uygulayan sayılı organizasyonlardan birisi oluşuyla dikkat çekmektedir.
 • Birçok tüketicinin işine yarayan aylık taksit tutarının tüketicinin bütçesine göre belirlenmesi yalnızca Birevim’de bulunan bir özelliktir. Aylık geliriniz beş bin TL olduğu halde iki bin TL ödemek zorunda kalıyorsanız bu durumu telafi etmek adına Birevim’e katılmalısınız.
 • Konut kredisinde faiz oranı ve aylık taksit tutarları kadar can sıkan bir diğer husus ise dosya masrafları olmaktadır. Ancak, Birevim’de dosya masrafları veya ek ödemeler bulunmaz.
 • Gecikme faizi ve yıllık faiz oranlarına tabi tutulmanız mümkün değildir.
 • Birevim’de toplu para ödemeniz zorunlu değildir. Tüm ödemelerinizi taksitler halinde yapabilirsiniz.
 • Son olarak, evinize en kısa sürede kavuşmanızı amaçlayan bir organizasyondur.
birevim

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kroki Nedir?

Herkesin coğrafya derslerinden aşina olduğu bir terimdir. Mimarlık sektöründe sıklıkla kullanılır. Taslak veya ölçeksiz plan …

5 yorum

 1. Kredi ve faiz derdiniz olmadan ev sahibi olabilmek kadar güzeli yok bence 🙂

 2. Kredisiz ve kira öder gibi ev sahibi olabilmek şahane bir şey 🙂

 3. Kira öder gibi ev sahibi olabilmek çok güzel fırsat 🙂

 4. Evi teslim alacağımız süreye kadar sorun yaşarız, sonrasında çok rahat ederiz diye düşünüyorum

 5. Kredi, faiz, banka derdi olmadan ev sahibi olabilmek gerçekten çok iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

ten − six =

1xbet mobil