Osmaniye Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Burada hayaller küçük tasarruflar ile mümkün olur sloganına sahip olan Birevim; bugüne kadar binlerce insanın ev veya araba sahibi olmasını sağlamıştır. Bunun yanı sıra, cep telefonu, süpürge, akıllı saat ve daha birçok ürünün satın alınması yönünde de kampanyalar düzenlemektedir. Birevim dünyasına adım atma konusunda ısrarcıysanız bu organizasyonun avantajları hakkında da fikir edinmelisiniz.

Osmaniye kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı sunan Birevim; faizsiz, peşinatsız, ara ödemesiz, dosya masrafsız ev alma imkanını tüketicilere vermektedir. Osmaniye’de yaşayan ve bu şehirden ev satın almak isteyen tüketiciler; en kısa sürede ev sahibi olmak adına Birevim’e katılmalılar! Bunun yanı sıra, farklı bir şehirde yaşadığı halde Osmaniye’den ev satın almak isteyenlerin tercihi de Birevim olmalıdır.

Birevim Dünyasının Avantajları Nelerdir?

Birevim ile kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı yaratılmaktadır. Bu sistemde, her şeyden önce, faiz, ara ödeme ve kira yardımı olmadığını söylemeliyiz. Ayrıca, peşinat ödeme zorunluluğu bulunmaz. Yüksek taksitlerin olmaması da farklı bir Birevim avantajı olarak dikkat çekmektedir. Birevim’de tüketiciler yalnızca satın almak istedikleri evin değeri ne ise onu öderler.

Birevim’de Türkiye’nin her yerinden ev sahibi olmak mümkündür. İsteyen herkes, istediği şehirdeki beğendiği evi alma hakkına sahip olur. Bu konuda herhangi bir kısıtlama söz konusu değildir. Ayrıca, satın alınan evin ipotek altına alınması gibi bir durum da söz konusu değildir. Birevim sayesinde tüketiciler evlerini çok daha ucuza mal etme şansına erişirler. Konut kredisi başta olmak üzere diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla hem daha ucuza hem de daha kısa sürede eve sahip olmak mümkündür.

Birevim’de 60 kişiden başlayarak 480 kişiye kadar uzanan tasarruf grupları bulunmaktadır. Tüketiciler; aylık ödemek istedikleri taksit tutarını kendileri belirleme şansına sahip olurlar.  Birevim; bununla yetinmeyerek tüketicilerin tüm borçlarını erken bitirmesini de sağlamaktadır. Evin tüketiciye teslim edilmesinin ardından ödenen aylık taksitlere belirli bir oranda zam yapılmaktadır. Bu sayede, diğer taksitli ev alma yöntemlerine kıyasla çok daha kısa sürede vade süresi tamamlanmaktadır.

Birevim Ev Alma Yöntemlerinden Hangisi Avantajlıdır?

Birevim taksitle ev almak isteyenlere dört farklı seçenek sunmaktadır. Sıra tespitli tasarruf yönteminde her şeyden önce tüketicinin satın alacağı eve karar verilmektedir. Ardından, tüketicinin peşinat ödeyip ödemeyeceği ve aylık taksit tutarının ne kadar olacağına karar verilir. Bu sayede, tüketicinin hangi tasarruf grubuna katılacağı belli olmaktadır. Ardından, noter huzurunda yapılan çekiliş ile tüketicinin evine sahip olacağı tarih belirlenmektedir. Bundan sonrasında ise süreç çok daha hızlı bir şekilde ilerlemektedir.

Serbest planlı tasarruf yönteminde ise tüketici aylık ödeyeceği taksit tutarları sayesinde evi satın alma tarihini de kendisi belirlemektedir.

Sonuç olarak, hem sıra tespitli hem de serbest planlı yöntemin tercih edildiğini söyleyebiliriz.

birevim

6 Comments

  • Kredisiz ev alabilmek gerçekten büyük fırsat günümüz için, hele biraz peşinat varsa gerisi çok ufak taksitler oluyor

  • Kredi derdi olmadan faizsiz peşinatsız ev sahibi olabilmek gerçekten günümüzde çok büyük fırsat 🙂

  • Kredisiz, faizsiz, peşinatsız 🙂
    Ev almak için gerçekten çok güzel ortam daha ne yapsınlar 🙂

  • Kredi derdi olmadan ev sahibi olabilmek güzel fırsat, faizsiz olmasıysa şahane 🙂

Leave a Comment

one × 1 =