xpornplease.com pornjk.com porncuze.com porn800.me porn600.me tube300.me tube100.me watchfreepornsex.com
Anasayfa / Taşıt Kredisi Haberleri / QNB Finansbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

QNB Finansbank 100.000 TL 60 Ay Vadeli Taşıt Kredisi Fırsatı

Hepimiz, uzun vadeli kredilerle gelen ultra düşük araba ödemelerinin cazibesini sever. Daha rahat ödeme yapabilmek için uzun vadenin getirdiği küçük taksitler ile ödeme yapmak en iyi alternatiflerdendir. Küresel pandemi sebebi ile birçok banka uzun vadeli krediler vermekle kalmayarak faiz oranlarını da düşürdü.

birevim-tasarruf-reklam

Evet, kredi bakiyesini veya faiz oranını düşürmeden en düşük aylık ödemeyi almanın en kolay yolu kredinin vadesini uzatmaktır. Elbette, şuan düşen faiz oranları ise ekstra avantaj sağlamaktadır.  QNB Finansbank ile 60 ay vadeli taşıt kredisini 100.000 Türk lirasına kadar alabilirsiniz.

QNB Finansbank taşıt kredisi 3-60 ay vadelerde geçerlidir.  Örneğin  60 ay vadede 15.000,00 Türk liralık kredi için faiz Oranı aylık %1,04’dir. Sigorta ücreti hariç kredi tahsis ücreti dahil  olarak düzenlenmiştir. Toplam Ödenecek Tutar 21.399,67 TL’dir.

18 yaşını doldurmuş, gelir beyanında bulunan herkes internet üzerinden taşıt kredisi ön başvurusunu gerçekleştirebilir. İlk etapta kredi notunuzu kontrol etmenizde iyi olacaktır.  QNB Finansbank şubelerinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Kriterleri Nelerdir ve Kredi notu Nasıl Yükseltilir?

Taşıt Kredisi alırsanız kredi notunuz düşer mi? Araç kredileri ödemelerinizi zamanında yaptığınız takdirde kesinlikle kredi notunuz için artı bir durum yaratacaktır. Kredi notunuz sadece ödeme tarihlerini aksatmanız yani geç ödemeler sebebi ile düşecektir.

Banka kredilerine başvurduğunuzda öncelikle kredi notunuz kontrol edilir.  Bu hem sizi hem de bankayı koruyucu bir sistemdir. Borçlarınızı zamanında öderseniz kredi notunuz yıl ve yıl yükselir.

Taşıt kredisine başvuru yapmadan mevcut borçlarınızı yapılandırmayı düşünün.  Çünkü sistem mevcut kredinizin ne kadarını kullandığınızı ölçer. Optimal miktar% 5 ile% 30 arasındadır. Birden fazla hesapta yüksek bakiye taşımak, borç verenlerin temerrüde düşme riskinin daha yüksek olduğunu gösterebilir. QNB Finansbank müşteri iletişimine önem veren bir banka olarak, red alan kişiler ile de birebir görüşerek taşıt kredisi desteği vermeye çalışmaktadır.

Yeni kredi oluşturmak, kredi kullanım oranınızı artırmanıza yardımcı olabilir, ancak yalnızca gerektiğinde açık hesaplar oluşturabilir. Örneğin, aynı anda birden fazla kredi kartına başvurmak, puanınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. QNB Finansbank 60 ay vadeli taşıt kredisini 100.000 Türk lirasına başvuru yaptığınızda sonucu bekleyin.  Aynı anda birkaç bankadan başvuru yapmayın.

Kısacası kredi notunuz mevcut borçlarınızı yönetim şeklinizi gösterir.  Elbette hayat iş kaybı vb sebepler olduğunu bilen QNB Finansbank, taşıt kredisi için başvurularda kredi notu düşük müşterilerini detaylı şekilde bilgilendirerek kredi notlarını yükseltmeleri konusunda bilgilendiriyor.

İnternet üzerinden size uygun vade süresini belirleyerek QNB Finansbank sisteminden başvurunuzu yapın, SMS yâda telefon ile bilgilendirin.  Kısa sürede aracınıza kavuşarak yolların tadını çıkarın.

birevim-sabit-reklam

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Halkbank 0.49 Faizli Taşıt Kredisi Kampanyası

Özellikle günümüzde küçük bir gereksinimimizi gerçekleştireceğimiz zaman ihtiyacını duyduğumuz araçlar çoğu aile için zorunlu ihtiyaçlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir