QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

birevim faizsiz kredi

QNB Finansbank taşıt kredisi almak isteyen müşterilerine gerekli koşulları sağlamaları halinde 48 aya kadar vadeli finansman imkanı sunuyor. Uygun faiz oranları ile verilen bu kredi içerisinde kişileştirilen, özel ödeme planları müşterilere sunuluyor.

Taşıt kredisine başvuru yapacak olan kişinin formu doldurmadan önce bankanın sunduğu kredi faiz oranlarını diğer bankalar ile karşılaştırması gerekiyor. Ayrıca çekmek isteyeceği kredi miktarının hesaplamasını yaparak kendisine uygun olup olmadığına bakması gerekiyor. Bu noktalara bakarak doğru adımı atacakları yol haritasını belirlemek en doğru tercih olacaktır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Hesaplama

QNB Finansbank taşıt kredisi alacaklar bankanın sunmuş olduğu aylık faiz tutarı üzerinden hesaplama yapmalıdır. 48 ay vadeli maksimum çekim talebiyle bu krediye başvurmak mümkündür. 100 bin TL kredi çekmek isteyenler burada ki tabloyu inceleyerek aylık ödeme miktarlarını ve toplam geri ödeme tutarlarını karşılaştırma şansına sahipler.

Uzun vadeli kredi talebinde bulunacak aylık taksit tutarını rahatlatıyor olsa da toplam geri ödeme miktarının seviyesini arttırmaktadır. Kısa vadeli talebinde bulunacak olanlar için toplam geri ödeme tutarının seviyesi düşmektedir. Ancak yüksek aylık ödeme miktarları olacaktır.

VadeEn İyi Faiz OranıYıllık Maliyet OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
12 Ay2,37%41,44%9.953 TL119.955 TL
24 Ay2,37%40,79%5.806 TL139.863 TL
36 Ay2,37%40,57%4.474 TL161.598 TL
48 Ay2,37%40,46%3.845 TL185.061 TL

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

QNB Finansbank taşıt kredisi faiz oranı %2,37 olarak sunulmaktadır. Bu oranın ortalama taşıt kredisi faiz oranı olarak görülmektedir. Hesaplama yaparken sadece faiz verilecek tutar sizin maliyetinizi oluşturmayacaktır. Bu hesaba ek olarak kredi tahsis ücreti, kasko, sigorta gibi ücretlerde maliyete eklenecektir.

Bunu yaparken önemli olan aylık faiz oranına bakmam yeterli olmayacaktır. Bakmak gereken nokta toplam maliyet oranı olacaktır. Bu oranın ışığında diğer bankaların sunacağı maliyetlere bakmak doğru adımı atmanızı kolaylaştıracaktır. Toplam maliyet oranı size sunulan kredi faiz oranının da gerçekliğini görmeniz açısından doğru bir veri olarak kullanılmalıdır. 0 kilometre ve 5 yaşa kadar tüm araçlar için bu kredileri kullanmak mümkündür. Ayrıca 6 ile 8 yaş araçlar içinde belirli şartlarda kredi sunulmaktadır.

QNB Finansbank Taşıt Kredisi Başvuru Şartları

QNB Finansbank sunmuş olduğu taşıt kredisini almak isteyenler başvuru şartlarını sağlaması ve istenilen evrakların hazırlanması gerekiyor. Öncelikle en yaşlı araç 8 yaşından fazla olmamalıdır. Aracın üzerine rehin koyulacağı için ruhsatın temiz olması gerekiyor. Bu noktaya dikkat eden başvuru sahiplerinin kredi notunun yeterli seviyede olması gerekiyor.

  • 0 kilometre araçların faturası, ikinci el araçların ruhsat fotokopisi hazır hale getirilmelidir.
  • Kimlik belgesi hazırlanmalıdır.
  • Çalışılan sektöre göre gelir belgesi veya maaş bordrosu hazır hale getirilmelidir.
  • İkametgah belgesi veya cep telefonu faturası olmalıdır.
  • İstenilen miktara göre bankanın isteyebileceği kefil için gerekli belgeler hazırlanmalıdır.
birevim

Leave a Comment

17 + sixteen =