Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Ev ve araba sahibi olmak elbette hepimizin hayali ancak ekonomik şartlar göz önüne alındığında maalesef şuan hayal kurmaya bile korkuyoruz. Peki, umutsuz olmalı mıyız?  Elbette hayır, ekonomik şartlar ne olursa olsun, alternatif kolaylıklar ve fırsatlar her zaman bulunur.  Sahibinden Satılık Araba ve Ev Alma Fırsatı harika bir seçenektir. Ekstra emlakçı parası vb.  ödemesi yapmadan sahibinden hayallerinizdeki ev ve arabaya sahip olabilirsiniz.  Peki yeterli nakitiniz yoksa ! Strese girmeyin yine çare var.  Faizsiz, kira öder gibi senetle ev ve araba sahibi olabilirsiniz.  İsterseniz sahibinden satılık araba ve ev alma fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz.

Bir ev veya araba satın almak, hayatınızda vereceğiniz en büyük finansal kararlardan biridir.Bu nedenle, satın almaya karar vermeden önce finansal olarak avantajlarınızı gözden geçirin.  Ve tasarruf planınızı yaparak kısa sürede evinize ve arabanıza sahip olun.

Faizsiz sahibinden ev ve araba alma fırsatın var mı?

Değişen ekonomik koşullar daha fazla düşünmemize araştırmamıza olanak sağlıyor.  Faiz yükü konusunda huzursuz olan bireylerin sesini duyan devlet 30 yıl önce faizsiz yatırım şirketlerini onaylayarak denetleyerek en uygun güvenilir hali almalarını sağladı. Bu şirketler faizsiz, vade farksız, peşinatsız, senetle hatta kira öder gibi küçük taksitler ile ev sahibi olmanıza olanak sağlıyor.

sahibinden satılık araba ve ev alma fırsatlarını değerlendiriken banka faiz yükü altına girmeden her ekonomik yapıya uygun hazırlanan farklı faizsiz ödeme yöntemlerinden birini  tercih edebilirsiniz.

Ev Sahibi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Bir ev satın almadan önce, böyle bir satın almanın mali durumunuzu ve yaşam tarzınızı nasıl etkileyeceğini düşünmek önemlidir. Bu büyük taahhüdü yerine getirmeden önce ev sahibi olmanın tüm avantajlarını ve gereken tasarruf yöntemlerini öğrenmelisiniz.

  • Ev sahibi olmak bir avantajdır. Bir yuva olmasının yansıra  en öncelikli avantajı değer artışıdır. Emlak şüphesiz en iyi yatırımlardan biridir.
  • İdeal olarak sabit oranlı bir ödeme planına dayandığından, maliyetleriniz kiralanabilirden daha öngörülebilir ve daha kararlıdır.
  • Ev sahibi iseniz kesinlikle kredi notunuz artacaktır.

Sahibinden Satılık Araba ve Ev Almak İstediğinde Dikkat Etmen Gereken Şeyler Nelerdir?

Elbette emlakçı gibi  arabulucular uzmanlıkları ile sizleri  bazı problemlerden korur yada zaman konusunda size avantaj sağlayabilir.  Ancak kendi işimi kendim görürüm diyorsanız hemen kendinize bir yol planı hazırlayın.  Sahibinden sitelerine üye olun  ve çevrenizde olabildiğince kişiye ev ve araba arayışı içinde olduğunuzu  duyurun . Bu şekilde kulaktan kulağa duyuru ile evini satmak isteyen kişiler yavaş yavaş size ulaşacaktır.

Sahibinden Satılık Araba ve Ev Almak uygun evi bulmak ve ekspertiz raporunu hazırlamak ile başlar.  Sonrasında faizsiz finans şirketleri ile irtibata geçerek senet ile küçük taksitler ödeyerek ev ve arabanıza sahip olabilirsiniz.  Hatta dilerseniz eşiniz birini öder sizde diğerini ve aynı dönemde iki yatırım aracına sahip olursunuz.

birevim

Leave a Comment

eighteen + 5 =