Samsun Kredisiz ve Taksitle Ev Alma Fırsatı

birevim faizsiz kredi

Birevim; tasarruf sahiplerinin borçlanarak ev sahibi olmasının önüne geçen bir çalışma prensibine sahiptir. Küçük tasarruflarla ev ve araba almak isteyenler için en doğru tercihlerden birisinin Birevim olduğunu söyleyebiliriz. Sürdürülebilir tasarruf finansı programında Türkiye şartlarında olabilecek en kısa sürelerde ve en düşük aylık taksitlerle ev sahibi olmayı mümkün kılan Birevim; tüketicilerin bütçelerine uygun taksitlerle ödeme yapmasını sağlamaktadır.

Birevim’in Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Samsun kredisiz ve taksitle ev alma fırsatı için vakit kaybetmeden Birevim ile temas kurmalısınız. Çünkü, Birevim; birlikte tasarruf finansı ile bireysel tasarrufların kitlesel bir fon gibi yönetilmesini sağlamaktadır. Bu sayede, tüketicilerin borçlanmadan ev ve araba sahibi olmasını mümkün kılmaktadır.

18 yaşını dolduran her bireyin Birevim’e katılma hakkının olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda, tüzel kişiler de Birevim’den hizmet alabilirler. Bunun dışında herhangi bir şart yoktur. Birevim; sizin kredi notunuz ile veya gelir durumunuz ile hiçbir şekilde ilgilenmez. Ayrıca, peşinat ödemenizi de zorunlu tutmayan bir organizasyondur.

Birevim; taksitle ev alma yöntemleri arasında hiç şüphesiz en avantajlı şartları size sunan bir firmadır. Güçlü sermaye yapısı sayesinde yapmış olduğunuz yatırımlar başından sonuna kadar güvence altındadır. Buna ek olarak, il ve ilçe merkezinde bulunan geniş şube ağı ile de aklınıza takılan her soruya cevap bulmanızı ve sisteme kısa sürede katılmanızı sağlamaktadır. Ev almak için yapmış olduğunuz birikim tek başına bir şey ifade etmeyebilir. Ancak, Birevim’e katıldığınız takdirde sizin ve diğer katılımcıların bireysel tasarrufları bir araya getirilerek birlikte tasarruf finansı yöntemiyle her ay noter huzurunda belirlenen kişiye ev alınmaktadır. Bu sayede, hayal ettiğiniz eve çok daha kısa sürede kavuşmuş olursunuz.

Birevim; müşteri memnuniyeti ile size hizmet sunmaktadır. Daha önceden belirtilen maliyetler dışında hiçbir maliyet ile karşılaşmazsınız. Ayrıca, tasarruflarınızı uzun vade imkanı sayesinde hiçbir şekilde zorluk yaşamadan ödeme şansına sahip olabilirsiniz.

Neden Birevim’i Tercih Etmelisiniz?

Birevim’in herkesin bütçesine hitap eden son derece geniş tasarruf seçenekleri bulunmaktadır. 60 kişilikten başlayarak 480 kişiliğe kadar uzanan tasarruf grupları sayesinde aylık ödeyeceğiniz taksit tutarına uygun bir gruba katılabilirsiniz. Ayrıca, erken teslim ve uygun maliyet avantajından da faydalanabilirsiniz.

Hedeflediğiniz tasarruf tutarına en kısa sürede ulaşmanızı sağlayan Birevim; daha önce de söylediğimiz gibi tasarruf planınızın taksitlerini kendinizin belirlemesine olanak sağlamaktadır. Sıra tespitli tasarruf yönteminde evinizin teslim tarihini önceden bildiğiniz için ihtiyacınız olan ürün ve hizmetin satın alınmasında gerekli planlamaları yapabilirsiniz.

Birevim; tüketicilerin maddi durumlarına dikkat ederek onlara en uygun ödeme planını sunmaktadır. Tasarruf hedefinizi ihtiyaç duyduğunuz finansman tutarına göre arttırma veya azaltma şansınız da vardır. Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Birevim; nerede yaşadığınızdan bağımsız olarak sizi de ev hayalinize kavuşturacak!

birevim

3 Comments

Leave a Comment

nineteen + one =