Sıfır Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı 2019

birevim faizsiz kredi

Bildiğiniz gibi yıl içinde döviz kurlarının ciddi oranda yükselmesi nedeniyle araç fiyatlarında da göz ardı edilmeyecek bir fiyat artışı görülmüştür. Ancak 2019 yılının son aylarına girmiş olmamızdan kaynaklı kamu bankaları tarafından kredi faizlerinin düşürülmesi ile oluşturulan Sıfır Araba Kampanyaları Faizsiz Kredi İmkanı 2019 sayesinde araç piyasasında da bir hayli hareketlilik meydana gelmiştir. Dolayısıyla aracınız var ve değiştirmek istiyorsanız sizler için araç modelini yükseltmenin tam zamanı olduğunu belirtmek isteriz. Özellikle sıfır araç satın almak isteyen kişiler mevcut araçlarını nakit paraya çevirerek üzerine faizsiz kredi kullanabilir ve bu sayede hem karlı bir ticaret yapmış hem de sıfır araç sahibi olabilirler.

Otomobil firmaları Sıfır Araba Faizsiz Kredi Kampanyası dahilinde 100bin TL’ye kadar sizlere avantajlı fiyatlar sunmakta ve böylece dilediğiniz aracı satın alma imkanı oluşturmaktadır. Bunun dışında tercih ettiğiniz araç firması ve modeline bağlı olarak da çok çeşitli ödeme planlarıyla yine sizlere araç satın alım kolaylığı sunulmaktadır. Örneğin; Mercedes firması müşterisine 200bin TL faizsiz kredi imkanı sunmaktadır. 200bin TL’nin üzerini nakit olarak firmaya ödediğinizde kalan 200bin TL 36 aya varan taksit imkanı ile geri ödenmektedir. Bununla birlikte Audi firması talep edilen araç modeline bağlı olarak 50binden başlayarak 150bine kadar faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Aynı şekilde Citroen araç firması da yine tercih edilen modele bağlı olmak üzere 30binden başlayarak 60bin ve üzeri kredi imkanı sunmaktadır.

Faize bulaşmadan mevcut aracınızı değiştirmek veya aracınız yoksa sıfır araç almak isterseniz, beğendiğiniz marka ve modeldeki aracın kredi imkanlarından haberdar olmak adına sitemizi ziyaret edebilir ve Faizsiz Araç Kredisi konusunda her daim bilgi edinebilirsiniz. Satın alacağınız araç modeline bağlı olarak 700tl’den başlayan aylık taksitler 3000bin tl ve üzerinde ödeme kolaylığı ile tarafınıza sunulmaktadır. Tüm araç üreticilerinin yıl içinde oluşturduğu avantajlı kampanyalar haberdar olmak için belirttiğimiz gibi bizleri takip edebilir ve dilediğinizde uygun fiyat avantajından faydalanarak yeni bir araç sahibi olabilir, her daim kampanyaları kaçırmadan değerlendirebilirsiniz.

birevim

Leave a Comment

four × four =