Anadolu Hayat Emeklilik

birevim-tasarruf-reklam

Bireysel emeklilik ve hayat sigortaları alanlarında faaliyet gösteren Anadolu Hayat Emeklilik, Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketidir. Türkiye’nin halka açık da ilk emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, hayat sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi toplamında en büyük fon yaratan şirketlerindendir.

Türkiye İş Bankası iştiraki olan Anadolu Hayat Emeklilik’in hisse senetleri, BİST Yıldız Pazarı’nda ANHYT sembolü ile işlem görmektedir.

Geniş örgütlenme ağına sahip Anadolu Hayat Emeklilik’in Genel Müdürlüğü İstanbul’dadır. İstanbul (3), Ankara (2), Adana, Bursa, İzmir, Kocaeli, Antalya ve Trabzon’da bölge satış müdürlükleri bulunan Anadolu Hayat Emeklilik, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki şubesi, direkt satış ekibi ve 300’e ulaşan acentesiyle ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik ayrıca Türkiye’de en yaygın bankasürans ağına da sahiptir. Anadolu Hayat Emeklilik, Türkiye İş Bankası ve Anadolubank’ın bin 450’yi aşan şubesini hizmet sürecinin temel bir dağıtım kanalı olarak kullanmaktadır.

birevim-tasarruf-reklam